Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elaludtam. Mit csináljak? A...

Elaludtam. Mit csináljak? A szüleim ki fognak akadni .

Figyelt kérdés

Ez már sajna sokszor előfordult velem, és az a baj hogy a szülői 3igazolás is letelt... az orvos pedig egy másik faluban van.. és féllek ha hazajönnek a szüleim ki fognak akadni, mert mindig mérgesek erre..

mit csináljak? kérleeek segiiitsetek!.. :(

12/L



2014. márc. 31. 08:16
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
100%
Menj be most az iskolába és mondd meg, hogy nem érezted jól magad, mégis eljöttél, mert kicsit jobban vagy!
2014. márc. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Menj be iskolába, és mond meg, hogy elaludtál. Kapsz egy késést, és kész.


Szüleidnél meg vállald, hogy elaludtál, és próbálj tenni ellene... Ne a kibúvókat keresd mindig.

2014. márc. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Még nyugodtan be lehet menni a suliba. Így csak 1-2 óra késésed lesz.
2014. márc. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem semmi vagy!

Reggel 8 óra 16 perckor én gyorsan felöltöztem volna, és siettem volna be a suliba. Ott simán megmondtam volna, hogy "elnézést tanárnő, de fájt a fejem, éjszaka rosszul voltam, és emiatt elaludtam"

Erre te? Inkább megnyitod a netet, a gyakorit és kérdést írsz ki...


Na én anyád helyében ezért lennék mérges, és nem azért mert elaludtál! Hanem mert az első a gyakori, ahelyett, hogy siettél volna be a suliba.

2014. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Shai-Hulud ***** válasza:
.....És miután mindezeket végigolvastad, kérj a tisztelt szüleidtől egy nyomorult ébresztőórát, nem egy nagy beruházás!
2014. márc. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ ...

Egyébként meg suliba nemtudok bemenni, mert nem megy busz.... csak később, akkor meg már felesleges..

2014. márc. 31. 10:06
 7/26 anonim ***** válasza:

Vegyel egy ebresztoorat. A szuleid helyeben meg elhajtanalak reggel iskolaba amikor ok kelnek es indulnak meloba.

Ha meg az reggel hatkor van, hat istenem, akkor lanyom igy jartal, majd megtanulsz legkozelebb felkelni az orara.

2014. márc. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
hát hol laktok ti, hogy nem jár busz??
2014. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Jár busz, de már csak asszem délben megy fel...

és egykor meg végzünk szóval a délivel már felesleges bemennem..

És van ébresztőórám ... :D

2014. márc. 31. 10:16
 10/26 anonim ***** válasza:

Hol laksz te tanyán??


Én is éltem vidéken, kis faluban, de reggelente ott is óránként ment a busz. Ne mond már nekem, hogy reggel 7-kor indul egy busz, utána meg csak délben...

2014. márc. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!