Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szüleim innen Magyarországról,...

Szüleim innen Magyarországról, hogyan, milyen módon tudnak nekem kiküldeni magyar termékeket Németországba?

Figyelt kérdés
Nem mindent kapok Németországban, ami magyar, de nem akarok elszakadni az itthoni ízvilágtól.
2013. márc. 24. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj, ennyi. Vagy eldöntöd, hogy menni akarsz és hajlandó vagy alkalmazkodni, vagy semmi értelme. Ha egy olaszhoz megyek vendégségbe, én sem mondom, hogy "Te Guiseppe, együnk már inkább bécsiszeletet sültkrumplival.", mert az nettó bunkóság. Amúgy postának hívják azt a kíváló intézményt, amely csomagszállításról gondoskodni tud - szerintem erre gondoltál.
2013. márc. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már kint élek, de pár dologra szükségem volna Magyarországról
2013. márc. 24. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Postaval.

Habar el sem tudom képzelni mi az amit Németországban nem kapsz és otthon van.


Talán a túró, de nagyobb üzletekben az is van frischkäse néven. Ja és édes gesztenypüré sincs. de ennyi.

ezek ha hiányoznak amikor otthon jársz szerezd be, majd fagyaszd le.

2013. márc. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A posta kiszállítja?
2013. márc. 24. 11:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Szüleid itthon dobozba teszik és feladják postán a Te címedre.

Vagy kerestek valakit, aki megy ki abba a városba ahol te vagy, és kiviszi neked.

2013. márc. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!