Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diák munkára megyek és utolsó...

Diák munkára megyek és utolsó két óráról el kell jönnöm, iskola elfogadja a munkahelyről vitt igazolást? Vagy előre kérvényezni kell az iskolában a hiányzás okát? Aki volt már így kérem írjon.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 17:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Halottam olyat hogy kérvényezni kell előre hogy milyen okból és mért ,majd elbírálja az iskola hogy elengednek-e vagy nem .( megélhetési ok )ez gondolom elég
2014. ápr. 8. 17:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az volt, hogy óra alól nem kapsz felmentést semmilyen munka igazolással, se vizsga előtt, hanem fordítva, hogy az iskola tud adni igazolást munkahelyre, hogy órán voltál, azért nem mentél.
2014. ápr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. Amit én kérdeztem annak is meg van a hivatalos módja.
2014. ápr. 8. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nálunk nem volt,tilos volt suliból elmenni munka miatt...
2014. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt valamelyik oldalon olvastam jogszabályokban ami a diákokra vonatkozik hogy van orvosi igazolás s kérvényezett igazolás (amit előre tudsz időpontot)
2014. ápr. 8. 18:05
 6/7 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 8. 18:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Lassan rá is találok mindenre
2014. ápr. 8. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!