Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni 5O oldal tömör és részletes anatomiát?

Figyelt kérdés
11-12dikes anyag,anatomia és genetika. a fele genetika megy

2014. ápr. 13. 15:00
 1/8 reptoid ***** válasza:

Én egyszer megtanultam a koponyát úgy 1,5 nap alatt, az 50 oldal volt, de mondjuk előtte azért ragadt rám ez-az, nem volt teljesen ismeretlen.

Mondjuk ez szerintem részletesebb meg tömörebb, mint bármilyen gimis anatómia, bár nem tudom, mit tanulsz :D

2014. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Részletes anatómia 11-12.-ben? Kizárt:D

Ami a tankönyvekben van, az minden csak nem részletes és nem tömör.


Egyébként meg a részletek nélkül semmit se lehet mondani.

2014. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jól van igazatok van:D nem annyira részletes,csak nekem tűnik annak.Igazából anatomiából a szervrendszereket,analizátorokat,mirigyeket,és ezeknek a müködését,betegségeit,felépitését,szerepét tanultuk.és körülbelül ezeket kellene bevágni.
2014. ápr. 13. 15:56
 4/8 A kérdező kommentje:
meg pl az analizátoroknál a szinlátás mechanizmusát,a hallás és az egyensúly érzékelés élettanát.. ezek a kicsit nehezebbek.
2014. ápr. 13. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:

De ezt így nem lehet megmondani...

Nekem pl. nem lenne több egy elolvasásnál, mert már alapból tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal.

Nyilván ha van vmi halvány fogalmad, akkor rövidebb idő, mintha életedben nem hallottál volna ezekről.

Attól is függ, mennyire érdekel.

Attól is, hogy hány éves vagy, attól is, hogy mennyire tömör az anyag, mennyi benne a rizsa.

Állj neki, aztán majd kiderül.

2014. ápr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát igen,igazad van:D azért köszi.
2014. ápr. 13. 16:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Részletes és tömör anatómia 11.-12.-ben? Ember , lapozz már fel egy Sobotta atlaszt. Nah az részletes. Amit te tanulsz az még csak köszönő viszonyban sincs az anatómiával. :)
2014. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Te honnan tudod hogy en mit tanulok? ... Nem Magyaroszagon elek,es nem abban rendszerben tanulok..

Engem a kerdesemre a valasz erdekel,nem az hogy kinek lofasz ezt megtanulni,vagy kinek nem...

Amugy szerencsere mar megtanultam,ugyhogy targytalan..

2014. ápr. 23. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!