Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Rosszul gondolk...

Mit gondoltok? Rosszul gondolkozok? 20 év feletti tapasztaltabb fiatalokhoz szólna a lenti kérdésem!

Figyelt kérdés
Most végzek gimnáziumba, lassan meg lesz az érettségi, ami persze még nem tudom hogy alakul. Jelentkeztem is fősulira, viszont most lenne egy lehetőségem arra, hogy érettségi után kimenjek Londonba dolgozni (én egy évre gondoltam) Szerintetek bevállalható? Ha fel is vesznek a fősulira, nyugodtan halaszthatok egy évet? Én nagyon szívesen mennék..
2014. ápr. 13. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én is...
2014. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a helyedben lennék, kimennék Londonban. Nemcsak azért mert ezt szeretnéd jobban és lehetőséged is van rá, de biztos sok örömödet leled benne és szerintem hasznos is lehet a gimi után eltöltött egy év egy kicsit más környezetben.

Ne vagyok benne teljesen biztos, de lehet, hogy nem mindegyik főiskolán lehet egyből évet halasztani. Nézz ennek utána.

2014. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyon sok fősulin nem lehet egyből halasztani, hanem lennie kell egy lezárt félévnek, évnek. Nézz utána!
2014. ápr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kihagynák akkor egy évet. Felesleges jelentkeznek egyrészt más elől ne vedd el az állami helyet ha tudod neked mégsem kell, másrészt 99%-ban első félévben nem lehet passziváltatni csak későbbi évfolyamban.
2014. ápr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!