Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matematika tanárikézikönyv?

Matematika tanárikézikönyv?

Figyelt kérdés

Ennek a 8.osztályos matematika könyv tanárikézikönyvét szeretném ,ha valaki megmondaná,hogy hol tudom megvenni. Előre is nagyon köszi,nagyon szomorú vagyok ,mert sehol nem találom. :(. Nem kellenek a kommentek,hogy írd meg a házit ne lesd ki! Azoknak ,akik ezt mondják: azért kell a könyv,hogy tudjak gyakorolni...


Sziasztok!



2014. ápr. 14. 16:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Lemaradt a kép: [link]
2014. ápr. 14. 16:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg a kiadónál, könyvesboltokban nemhiszem, hogy árulják
2014. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tom Benko ***** válasza:
Ne reménykedj, nincsenek benne megoldások. Azt egy tanárnak illik tudnia megoldani. Helyette benne van, hogy hogyan lehet felkészülni az órákra, milyen beosztással érdemes csinálni, egyes problémák orvoslási lehetőségei, meg egyebek. Szóval ami egy óra megtartásához kell.
2014. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Honnan veszed,hogy tanár vagyok? Is igenis benne vannak a megoldások! OMG...
2014. ápr. 16. 22:34
 5/9 Tom Benko ***** válasza:
Én vagyok tanár. Sőt, még tanítottam is belőle...
2014. ápr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
"Ne reménykedj, nincsenek benne megoldások. Azt egy tanárnak illik tudnia megoldani." Ebből 100%-ban az jön le,hogy te engem tanárnak hiszel és azért kell nekem a könyv ,mert nem tudok megoldani a feladatokat.
2014. ápr. 19. 12:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt általánosságba írta, nem rád vonatkoztatva. Hogy minden matektanár tudja a megoldásokat, így nekik nem kell útmutató, ergo nem teszik bele a könyvekbe ezeket.

Tehát ha szüksége van egy diáknak a megoldásokra azt nem a tanári könyvekbe találja, mert a tanároknak erre nincs szüksége.

Így remélem érthető, mindenki látta a kérdésedben, hogy gyakorolni szeretnél, senki nem néz tanárnak.

2014. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké,csak félreérthető.
2014. ápr. 19. 14:17
 9/9 anonim válasza:
Szerintem érdemes lenne megnézni vaterán, olxen... hátha tanároknak nem kell és el akarják adni! Vagy esetleg rendelni valahonnan, próbáld beírni a googleba a címét és , hogy tanári könyv :)
2014. ápr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!