Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen az angol a kötelező...

Egyetemen az angol a kötelező nyelv, vagy németet is lehet választani? És a szakdolgozat megírásához lehet csak német nyelvű forrásokból dolgozni?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok egyetemista, de eddig németet tanultam angolul nem tudok. Muszáj lesz megtanulnom, vagy elég a német?

2014. ápr. 24. 13:32
1 2
 11/11 anonim válasza:
Amiről én írtam, ahhoz magyarul is rengeteg információ volt. És végül nem tette szóvá senki, hogy miért nincsenek angol forrásaim. De ez attól is függ milyen szak. Nem érdemes ezen már előre izgulnod, mire oda jutsz, már tudni fogsz mindent.(A nagyképű, lekezelő kommentelőket pedig próbáld meg ignorálni, különben sosem kopnak le).
2014. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!