Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki már érettségizett, mondana...

Aki már érettségizett, mondana valami nyugtató dolgot hogy ne parázzak annyira?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 01:24
1 2
 1/15 anonim válasza:
Haverom Petőfit húzta és véletlen bele se nézett. ÁTMENT elég megnyugtató?:D
2014. ápr. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

József Atilla

Sínen vagyunk

2014. ápr. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Mr. Truth válasza:
66%
Hiába tanulsz mindig fognak olyat tudni kérdezni amiről lila gözöd sincs... Maradj talpraesett akkor mész át :)
2014. ápr. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Olyan volt nekem, mint egy tűszúrás; hamar átesel rajta, és mire már vége, fel se fogod igazán, hogy túl vagy rajta.

Nekem jól ment.

2014. ápr. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ne bonyolítsd túl a dolgokat, mindig a legegyszerűbb megoldásokra törekedj.


A tanárok kedvesek lesznek és segítenek, amiben csak tudnak.


Ha a 4 évet átvészelted, ez is lazán menni fog.

2014. ápr. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Tanároktól is függ... Nálunk segítettek meg minden. Mármint szóbelin. De ahogy hallottam volt, hogy írásbelin is segítettek valamit.

De nagyon könnyű amúgy is az érettségi szerintem szóval... jó, mondjuk mikor én csináltam még 20% volt a kettes. :D

2014. ápr. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Azt vettem észre, hogy a tanárok most az egyszer nem arra kíváncsiak, hogy mit nem tudsz, hanem hogy mit tudsz.
2014. ápr. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
otthon hagytam a szamologepemet, es 92%-os matekot irtam... igaz, 5 eve :D
2014. ápr. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Túl lehet élni. Kivéve, ha pont akkor csapódik egy meteor a sulidba. Mert akkor kicsi a valószínűsége.
2014. ápr. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

az érettségi csak előtte tűnik olyan nagy dolognak :D direkt szaratnak be vele ennyire...

igazából utolsó év végén a hajtás amikor tételekből feleltek stb. az sokkal nehezebb mint maga az érettségi :D ha azon túlvagy akkor már átmész az érettségin is

utólag egy nagy semmi az egész hidd el :D

én tavaly érettségiztem

utólag semmiségnek tűnik, előtte érzi csak olyan nagy dolognak az ember :D majd meglátod

2014. ápr. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!