Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis milyen alapon várhatja...

Mégis milyen alapon várhatja el pl egy 18 éves lány, aki még le se érettségizett, hogy a pasik, akikkel sziveskedik szóbaállni sikeresek legyenek az életben?

Figyelt kérdés

Mert számomra ez felfoghatatlan, hogy egy ilyen lánynak mégis hogy lehetnek ekkora igényei? Mekkorák? Pl, hogy a pasi legyen izmos, magas joképü és lehetöleg motoros, pilóta, katona vagy ilyesmi kategoriáju ember legyen.


Csak tudnám, hogy a csaj letett e már annyit az élet asztalára, mint ezek a pasik? Jaaaa, hogy nem? Mitöbb, szinte semmit se dolgozott életében? Csak ugye megszületett szépnek, aztán már lettek is igények...


2014. jan. 7. 15:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mert ez itt nem egy nepmese ahol a szegeny, legkisebb fiugyermek a vegen legyözi a sarkanyt es öve lesz a kiralylany. Aki hisz a Disneylandben az meg nem nött fel, es\vagy eltartjak igy fogalma sincs rola mi az a penz.


Igen egyreszt legyen jokepü ha nem is pilota de ne egy dokkmunkas.

Hat igen akiknek ilyen igenyei vannak azok csak a penzre mennek es aki belemegy annak csak egy p..a kell rövid idei fog tartani...

2014. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nálam csak az veri ki a biztositékot, hogy egy nő megszületik szépnek és akkora értéket ad ez neki, amit egy férfi akkor érhet el, ha éveken át gürizik (külsőért, vagyonért, státuszért)
2014. jan. 7. 15:56
 3/15 anonim ***** válasza:

Figyelj amin múltkor kiakadtam:

17éves csajnak társkeresőn volt egy ilyen rész.


Kit keres: ennyi idős,ennyi kg,stbstb.. nettó keresete:200,000ft


hát ha lett volna prémiumom ráírok és elküldöm a ku*va anyjába.

2014. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért? Nem az anyja a k**va, ő.
2014. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
én keresek 200nettót simán, és kb a felét élem fel csak. Mégse érzem ugy, hogy 200nettótól 20 év felett egy csaj is képes lenne hasra esni. Még tiniknél oké.
2014. jan. 7. 16:03
 6/15 anonim ***** válasza:

Figy, ez kereslet és kínálat kérdése.


Ha vannak rá jelentkezők, akkor miért ne lehetnének igényei?

2014. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ezt a 200nettot tenyleg a love.hu ra vagy az elite tarsra kene kitenned nagy sikert aratnal :D
2014. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
elittars te jó ég, attól retardáltabb hely nem létezik!
2014. jan. 7. 16:12
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez azért van mert sok a felszínes lány.

Án 17 vagyok és elmondhatom, hogy én ha kapcsolatot keresek (ami mellesleg még sose volt nekem) akkor nem azt nézem, hogy mennyit keres egy férfi. Nekem az a fontos, hogy mind külsőre és belsőre is vonzódjuk egymáshoz.

Mondjuk nálam ez biztos azért más mert a velem egyidős lányokkal ellentétben nem 20-on vagy 30-as pasit, hanem hozzám korban illőt keresek (max 3-4 év korkülönbség).

Az olyan lányok meg akik csak a pénzre mennek.. arról inkább nem nyilatkozok.

Nekem ez a véleményem. :)

2014. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
én nekem meg az a véleményem, hogy ha egy pasi sokat keres, akkor valoszinüleg nem csak ugy az ölébe hull a zsé, hanem azért lesz pénze, mert határozott és magabiztos és meg tudja szerezni a pénzt. Persze ez ilyen puhatestü, agyilag 13 éves számitógépmániás szinten leragadt szellemi alkalmazottakra nem igaz.
2014. jan. 7. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!