Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki már érettségizett, mondana...

Aki már érettségizett, mondana valami nyugtató dolgot hogy ne parázzak annyira?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 01:24
1 2
 11/15 anonim válasza:
Hogy egy klasszikust idézzek: "4 évig nem csináltunk semmit.". Az érettségi még így is gyerekjáték volt. :)
2014. ápr. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
attól függ mi a célod ha 2 es azt a hüly.ék is kb összehozzák meg megadják ha 4 es 5 ös azért ott már kell tanulni irásbelire annyit készültem hogy előtte lévő nap a következő tárgy összes elözö irásbeliét átnéztem szóbelinél mondjuk megtanultam az összes tételt de nem a szokásos modon hanem 3-5 nap alatt kevés alvással:D az érettségi megnyitóra alvás nélkül mentem:D
2014. ápr. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Tekintsd azt a több millió embert, akik pont ugyanúgy paráztak, mint most te, és aztán szépen leérettségiztek. Én is így voltam.
2014. ápr. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy már máskor is vizsgáztál.

Pl. amikor volt a középiskolai felvételi

Ez sem lesz sokkal másabb

2014. ápr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sokkal könnyebb, mint gondolnád. :) Én előző napon olvastam át az összes töri könyvet, angolba, magyarba semmilyen szinten nem néztem bele, hülyeségnek tartottam írásbelire. Egyedül matekra és közgazdaságtanra tanultam összesen 4(!) napot előtte héten. Szóbelire angolból megint semmit nem tanultam, ahhoz az a tárgy túl könnyű, magyarra a szóbeli felé reggel a buszon kezdtem először beleolvasni, törit megint átolvastam előző nap este éjfélkor megint minden könyvet, közgére pedig előtte való délután tanulgattam. Eredmény: matek 91%, töri 86%, közgé 84%, angol 96%, magyar 88%. Végső eredmény: SZTE-GTK pénzügy-számvitel szak. :) (2011-ben még államilag támogatott helyre) Hidd el, nem olyan nehéz, mint amire a sok kis diák számít. :) Nyelvvizsgára is előtte nap tanulgattam, az is meg lett elsőre még érettségi előtt. Ne parázz, csak ismerd a képességeidet és aszerint foglalkozz a tanulnivalókkal.
2014. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!