Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kifogások úszásról lógásra?

Kifogások úszásról lógásra?

Figyelt kérdés
Gyógytesis vagyok, ezért kötelező keddenként úszni járnom. Na igen, csak rühellek úszni, és sokkal jobb dolgom is lenne helyette. Volt már sokszor, hogy kamuból megjött, rosszul voltam, stb. és a tanár már nem akar nekem hinni..

2014. ápr. 29. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Temetésre mész.
2014. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb nem fog neked hinni, nem is fogja érdekelni a kifogás, és úgyis igazolatlan lesz. Ami kötelező, az kötelező, nemcsak olyan dolgokat csinálunk, amit szeretünk.
2014. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

- vízfóbia

- megsérültem a hétvégén

- meghalt a kutyám/cicám/egerem/.../

- sok dolgozatom lesz


stb.


Viszont FŐ AZ ŐSZINTESÉG!

2014. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a helyzett :)

Fiú vagy vagy lány? Lányoknál havi egyszer a menstruáció.

Én szereztem egész éves igazolást, hogy allergiás vagyok a penészgombára, ami a levegőben van. Ami igaz is, de anélkül is kibírtam volna :)

2014. ápr. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, nem olvastam végig a kérdést. Akkor egyértelműen lány vagy :)
2014. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, vannak jók.^^
2014. máj. 1. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!