Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 'barátom' a szakításunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 'barátom' a szakításunk után 2 hónappal írt, hogy szeret engem és látni akar. Kimentem hozzá de megint csak a kifogások, hogy miért nem ér rá. Szerintetek szeret még vagy csak hülyít?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hónapja szakítottunk kb. Azóta sokszor írt már, hogy szeret meg ilyenek.. De sosem jött össze a találkozás. Azután nem beszéltünk. Nagyon szeretem még mindig. Mindig sírok miatta. Haverjának mondta, hogy sosem leszek már az övé, meg hogy szeret..De nem tenne értem semmit.. A közös képeinket előhívattam és a képet felraktam facebookra. Rám írt. Nagyon örültem. Írta, hogy nagyon sajnál mindent, nagyon hiányzom neki. Nagyon szeret és látni akar engem. Megbeszéltük, hogy akkor vasárnap kimegyek hozzá. Ki is mentem. Azt a kifogást találta megitnt, hogy tanulnia kell. Aztán hogy be kell menni a kórházba a törött ujjával. Utána meg hogy dolgoznia kell az apjának. Meg hogy nem is tudta hogy én megyek ki. Mikor ő hívott..Nagyon csalódott lettem. De hát megszoktam. Ezért is szakítottunk..Úgy érzem nem vagyok neki fontos. Szerintetek szeret még vagy csak játszik velem?
2013. okt. 7. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
szívat. aki szeret nem ilyen
2013. okt. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak szórakozik.
2013. okt. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mese habbal és cseresznyével a tetején... szakítsd meg vele a kapcsolatot mielőbb...
2013. okt. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NyolcOne9 ***** válasza:

Szóval mennyire szeret, de te menj hozzá. Oké.

Amúgy baszhatnékja van, ha ennyire érdekel.

2013. okt. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, sajnáltatná magát, hogy még te légy a rossz.
2013. okt. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos csak játszik veled. Ne foglalkozz vele, ne reménykedj, hogy megváltozik. Minél előbb fogadod ezt el, annál hamarabb fogod elfelejteni.
2013. okt. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!