Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hülyeség kihagyni a gólyatábort?

Hülyeség kihagyni a gólyatábort?

Figyelt kérdés
Több problémám is akad vele. Nagyon drága, 7 napos es elég rossz időpontban van. Szerettem volna menni eleinte de igy mar meggondolom. De nem tudom mit tegyek. Szerintetek rossz döntés lenne kihagyni?

2014. máj. 3. 02:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
9. nem 30 ezerért mondtam, csak az előző mondta, hogy neki 40 000 és azt mondtam, hogy ahhoz még 30 (szóval összesen 70 000)...annyiért lehet.
2014. máj. 4. 23:30
 12/12 anonim ***** válasza:

Hogy döntöttel? Jössz golyataborba?


Milyen vicces amúgy, hogy en pont most érettségiztem az Adyban es megyek vissza kortárs segítőnek es a kérdésedet megtaláltam. Amikor írtad, hogy hét nap, rögtön tudtam, hogy ez a mienk lesz :D


Amúgy először soknak tűnik az egy hét, de nem az, nagyon hamar eltelik, tapasztalatból mondom. En is voltam es minden percet imádtam. Idén rengeteg program lesz, ha jössz, nem fogsz unatkozni, hidd el.


Amúgy idén rekordot döntünk, olyan sok gólya jön - minden osztályból minimum 20-an! Ki lesz az osztályfőnököd?

2014. júl. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!