Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek érettségin lehet szövegk...

Matek érettségin lehet szövegkiemelt függvénytáblázatot használni?

Figyelt kérdés
Nincs benne plusz információ, csak az van színes szövegkiemelővel kiemelve, ami már eleve benne volt. Ugye lehet használni?

2014. máj. 5. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Én se tudom, de nem vagy egyedül vele... És szerintem még rajtunk kívül is rengetegen vannak így vele. (Mondjuk nekem csak ceruzával bekarikázgatva vannak.)


Az oktatás.hu-n annyit találtam, hogy nincs rá konkrét szabály, ott a tanár dönti el, hogy engedi-e.


De szerintem fogják.

2014. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, az osztályomban többeknek ki van emelve színessel, sz ofőm azt mondta, hogy végül is miért ne lehetne, hiszen nincs plusz infó benne.. :/
2014. máj. 5. 21:05
 3/4 reptoid ***** válasza:

Nekem annak idején a tanárom mondta, hogy mit húzzak alá, keretezzek be benne. Vezető tanár, szokott menni emelt szintűre szóbeliztetni, az érettségi kérdéseket összeállító tételkészítő bizottságban is benne volt, gondolom ő tisztában volt vele, mit lehet :-D


De ha tényleg nincs konkrétan szabályozva, akkor lehet az adott tanár lelkén múlik. Mindenesetre te nem írtál bele semmit, szóval baj nem érhet.

2014. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azt szabad, csak beleírni nem
2014. máj. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!