Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi az eljárás ebben az esetben?

Mi az eljárás ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A helyzet,hogy ma volt angol érettségim és az első 2 résznél lenéztem pár dolgot a mellettem ülőről(nem mindent).Ha ez feltűnne a javítótanárnak akkor mi történne?Nem akarom,hogy őt gyanúsítsák ezzel (meg azt se,hogy kinyírjon).

2014. máj. 8. 16:27
 1/8 anonim válasza:
ha nem olyan feltünő,akkor bizonyítsa be hogy másoltad!amúgy meg nem is ülhettetek volna egymás mellett.minket a terem különböző részeire ültettek,egymás mögé
2014. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elég kis teremben voltunk kb.fél méter se volt a padok között(1-es padok voltak),és csak 'leellenőriztem' magam a mellettem ülőről,aki szerintem ugyanúgy másolta a mellette ülőről és így tovább...
2014. máj. 8. 16:36
 3/8 anonim ***** válasza:

elég szégyen amit műveltél


Nálunk is hétfőn és kedden keményen ment az információcsere. A legszörnyűbb,hogy a tanárok le se kakilták.... Engem meg idegesített a sok beszéd.


remélem feltűnik a tanárnak és lebuksz.

2014. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jól van,tudom gáz vagyok,de nem tudtam ellenállni.:D A gond az,hogy leírták az ülésrendet.
2014. máj. 8. 18:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd kiderül. Amíg a jó megoldás terjed, addig nincs probléma. Ha a rossz, és a tanár ügyet akar belőle csinálni, csinálhat. Valószínűleg nem akar, az iskolának nincs szüksége botrányra, már csak azért se, mert ez az íratás körülményeire és a felügyelő tanárra is rossz fényt vet. Az elnök is átnézheti, de ha nem angol szakos, akkor valószínűleg nem fog feltűnni neki.
2014. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mikorra várható a javítás?
2014. máj. 8. 19:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen tanárfüggő, attól is függ, hogy hány érettségizője van a tanárnak. Az angol a többihez képest gyorsabban javítható, ha nagyon lelkes, pár nap alatt is végezhet vele, de összesen kb 3 hete van rá.
2014. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod, a tanárt biztosan nem fogják gyanúsítani, legfeljebb titeket. De csak akkor, ha nagyon kilóg a lóláb.
2014. máj. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!