Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Máshol is van nyolcadikban...

Máshol is van nyolcadikban vizsga?

Figyelt kérdés
Nyolcadikas vagyok, és itt a városban a 4 iskolából csak egyben kell nyolcadik év végén (májusban) vizsgát tenni. (matek, nyelvtan, irodalom, töri, idegen nyelv) Szóval kiváncsiságból megkérdezem, hogy ez más iskolákban is így van, vagy csak a miénkben?

2014. máj. 8. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt még anno, csak mi januárban tettük le. Kimeneteli vizsgának hívtuk.
2014. máj. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kapaszkodj meg: tizedikben is lesz. Nekünk akkor már a szintnek megfelelő komplett érettségi vizsgát tartottak.
2014. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Előző, itt még kilencedikben, RAJZBÓL, és 11.-ben ÉNEKBŐL is kell vizsgát tenni. Ugye ez általános iskola, és van gimnázium része is. Nem értem ennek a logikáját, hogy ilyen jelentéktelen tárgyakból kelljen vizsgázni.
2014. máj. 9. 13:18
 4/7 anonim ***** válasza:
ahova én jártam, 7.-ben vagy 8.-ban (nem emlékszem, régen volt már) 4 éves anyagból írtunk 4 héten keresztül töriből, és ez határozta meg a jegyünket
2014. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így akarják kivédeni, hogy a 8.-osok, akiket már felvettek középiskolába, teljesen leeresszenek. A rajznál, éneknél meg nyilván az lebeg a szemük előtt, hogy ezeket a tárgyakat is komolyan vegyék. Meg talán az iskolák azt is szeretnék elérni, hogy ne kelljen égniük a középiskolák szemében a tőlük kikerülők hiányos tudása miatt.
2014. máj. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nálunk januárban matek és angol vizsga van, májusban pedig töri és magyar(mind szóbeli). Mindenki félt, de aki mér középsuliba jár azt mondja óriási előny azokhoz képest, akiknél nincs ilyen. Nekem az angol 5, matek 3. Hétfőn lesz a magyar.
2014. máj. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 AlexBlake válasza:
Nalunk már 6.-ban is volt.
2014. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!