Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki hogyan készül az emelt...

Ki hogyan készül az emelt kémia/biológia szóbelire?

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kutyasétáltatás közben készültem sokat. Vittem magammal a könyveket, minál több lexikális tudást akartam szerezni, hogy a vizsgán ki tudjam találni a kérdésre a választ azok alapján. Kémiából a kísérleteket átnéztem rendesen. Tételek nem voltak, de a témaköröket megadták, ott ki lehetett találni, hogy nagyjából milyen gondolkodtató kérdésre lehet számítani. Bioszból csak közepeztem, nekünk még elég volt egy emelt.
2014. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Meg a tanácsokat.
2014. máj. 9. 11:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egyelőre még csak az írásbelikre készülök (és pánikolok)..
2014. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen..én is izgulok rendesen.
2014. máj. 10. 09:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond! Csak aludjatok előtte rendesen. Ráértek rászokni vizsgaidőszakban az éjszakázásra. Érettségire régóta készültök, az alvás ilyenkor többet ér. Tanuljatok sokat az előtte lévő nap, mást ne nagyon csináljatok. Amint befejeztétek az ismétlést sipirc aludni. :)

Egyik ismerősöm vodkát ivott minden írásbeli előtti este, nem sokat csak pont annyit, hogy elaludjon. Én nem csinálnám, de neki nagyon bejött. :D

És ne essetek kétségbe, ha az írásbeli nem lesz a lehjobb, mert a szóbelivel fel lehet rendesen húzni. Ha pedig nem vesznek fel titeket, akkor sem dőlt össze a világ, el lehet menni addig is tapasztalatot szerezni, miközben készültök újra az érettségire. De reméljük, ez nem fordul elő.

2014. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.:-)
2014. máj. 10. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!