Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 2002 évi BME Építészmérnöki...

Eccervolt kérdése:

A 2002 évi BME Építészmérnöki Gólyatábor balhéiról van valami infótok? Állítólag botrányos volt,

Figyelt kérdés
annyira, hogy a résztvevők, szervezők nem hozhattak nyilvánosságra semmilyen képet vagy videót.

2014. máj. 13. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

(Elég baj az. Máskor se hoznak.) Erről még nem hallottam, és engem is érdekelne. Te hol hallottál róla?

Én későbbi, botrány nélküli táboraikról hallottam ezt-azt. (leginkább "azt")

2014. máj. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

Egy ismerőstől, aki ott volt, de nem akart többet mondani.

2014. máj. 14. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer régen (2007-8) hallottam egy táborukról, aztán meg 2011-ben egy gólyától beszámolót (ő nem tartott hírzárlatot). Kifejezett botrányról nem tudok, de az nem is kívánatos dolog.
2014. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megint én.

Kedves kérdező! Amúgy ha jön válasz valamilyen szaftos történésekkel, mihez kezdesz vele?? :( Mert szerintem ez az a kategória, amit jobb nem is tudni, ha nem voltál ott. Csak demotiválni fog!

2014. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd, itt a 2001-es ÉPK (építész) táborról ír valaki, de az nem lehetett nagy durranás :(

25. hozzászólás

[link]

2014. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!