Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik egy évvel később kezdtéte...

Akik egy évvel később kezdtétek az orvosi egyetemet, megbántátok?

Figyelt kérdés
Nem úgy sikerült az érettségi ahogy szerettem volna és arra gondoltam hogy megpróbálom jövőre. Mi a véleményetek? Megéri-e?
2014. máj. 17. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne érné meg? Miért bánná meg? Ha nem sikerült, de jövőre sikeról, akkor miért ne menne?
2014. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én 21 éves vagyok.. Ez a 3. alkalom hogy jelentkezek Honvédtisztképzőre és úgy tünik hogy végre sikerül.. (Első évben alkalmassági, 2. évben a pontjaim nem voltak meg)

Most Emelt töri nagyvalószinüséggel jól sikerült, alkalmassági is meglett.

Nem bántam meg semmit. Annyit sajnálok kicsit hogy elment 2 évem anélkül h odajárnék.. De inkább felvételiztem ujra és azt csinálom amit szeretnék mint hogy valami olyat amit nem akarok.


Ezzel csak annyit akartam mondani hogyha igazán szeretnéd az orvosit ne add fel! Küzdj érte! Megéri az az érzés végül hogy megcsináltad!

2014. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem inkább az a bajom hogy most vagyok 20 éves mert késtem egy évet és nyelvi előkészítős voltam suliban, az ugye megint 5 év. most az egyetem meg lenne hat év én meg leszek 27 leszek mire elkezdhetek szakosodni. engem csak ez ijeszt meg ebben.
2014. máj. 18. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem vettek fel elsőre. Legközelebb 2 évvel később próbáltam újra, akkor sikerült. Azóta végeztem, soha egy pillanatig sem bántam meg. Én ezt szeretem csinálni, ez az életem. Hidd el az az 1-2 év plusz nem számít sehol sem. Akik csúsznak az egyetemen, vannak akik akár 2 évet is, ugyanannyi idősek lesznek, mint te, amikor végzel.
2014. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!