Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vett valaki érettségit?...

Vett valaki érettségit? Működik ez még a mai világban?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 14:04
 1/7 anonim válasza:
84%
Akinek esze van az nem vesz, hanem kiseggeli. Csak a holt hülyék veszik.
2014. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Biztos megy, meg fog is.

Valóban praktikusabb és nem az időt vesztegeti az ember.

2014. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
az.. praktikus, aztán meg hülye maradsz mint a segg és csodálkozol hogy mi a francért dekkolsz egy lepukkant panel 1 szóbás lakásában hiszen van érettségid...
2014. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

Jaja, persze-persze.

Én nem vettem, sőt nem egyszer voltam vissza érettségizni, mert kevés volt a pontom.

Sőt, mivel most majd szeretnék még egyet úgy néz ki, hogy mehetk, mert le kell tennem még egyszer a törit, mivel emelteznem kell.

A legjobb, hogy mindezt úgy, hogy fizetősre megyek, szal nem tudom minek kell akkor bizonygatnom, főleg egy diplomával a kezemben, hogy én érdemes vagyok rá.

Szal ezek alapján nem ítélem el, aki egyszerűen fizet érte.

Arról meg ne is beszéljünk, hogy a tananyag 80%-ra már nem is emlékszek pedig egy 3 van a bizonyítványomban meg két 5 meg két 4.

2014. máj. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos már minden 'gépben van', így ez nehezen kivitelezető. Régen könnyebben ment...
2014. máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt külföldről le tudják a munkáltatók ellenőrizni? Egyik ismerősöm így dolgozik kint pár éve, de nem tudom, hogy kellett-e a munkájához. Nekem 1 évem van még az érttségiig. De ez gyorsabb és olcsóbb megoldásnak tűnik.
2014. máj. 20. 16:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem le tudnák ellenőrizni ha akarnák de 80%-ba az ilyen munkáltatók nem baromkodják el az idejüket azzal hogy utánajárjanak. Elég hosszú időbe telne. Szerintem megnézik aztán annyi.
2014. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!