Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerinted elég államvizsgán,...

Szerinted elég államvizsgán, ha valaki néhány mondatot tud az adott tételről?

Figyelt kérdés

Tehát a lényeg a kettesért az, hogy tudjak egyáltalán valamit a tételről vagy gyakori a buktatás úgy is, ha valaki többet tud a témáról?

Tanulok a vizsgára, nem azért, csak ha leblokkolnék vagy elfelejtenék néhány dolgot, megnyugtatásképp jó lenne tudni. :)


2014. máj. 27. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szégyen lenne a sulira ha átenged úgy hogy nem tudsz semmit.
2014. máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt a sulit éri nélkülem is elég szégyen. :)
2014. máj. 27. 15:54
 3/5 A kérdező kommentje:
A legnagyobb baj egyébként nem csak a leblokkolás, ami már előfordult velem, hanem az is, hogy vagy háromféleképp ki van dolgozva az A és a B tételsor (van C is, de az ugyanolyan), és mind a három verzióban más dolgok szerepelnek. Én pedig, mivel a tételsor egy régi tanterv szerint van összeállítva, mi pedig egy újabb szerint tanultunk (lusták voltak új tételsort csinálni...), sok tételnél nem tudom, mi tartozik a tételhez, mert van sok dolog, amit nem is tanultunk. És félek, hogy nem is a tételről fogok végül beszélni, vagyis nem arról, amit a tanárok várnak.
2014. máj. 27. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz irányba haladnál a dolgokkal, úgyis közbevágnának, hogy ne arról beszélj, hanem ... Viszont nem csak egy tanár van ott ilyenkor, és ha alig tudsz valamit a témáról, akkor nem fognak "átengedni", mert ez már nem általános iskola.
2014. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg a leblokkolás miatt nem tudsz semmit sem az államvizsgán, akkor szerintem néhány mondat miatt nem szabadna átengedni. Bocs, nem bántásból mondom.

Tanulj rendesen a vizsgákra és ha rossz irányba megy a beszélgetés majd, akkor a tanár biztos kérdez jobbakat is. Fel a fejjel, ne izgulj majd! Tudom, hogy könnyű mondani, de tényleg nyugi.

Már sok dolgot megtanultál ahhoz, hogy eljuss az államvizsgáig. A korábban tanultakkal és józan paraszti ésszel, a most megtanult dolgokkal sikerülni fog!!!

Sok sikert! :)

2014. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!