Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Na most akkot milyen faktot...

Na most akkot milyen faktot válasszak?

Figyelt kérdés

Nagyon jó vagyok magyarból és töriböl. Az életem a töri, egyszerüen imádom. Tudom, menjek bölcsészkarra vagy legyek ügyvéd/bírô. De manapság már annyi van belölük és nem is érdekel. Anyâval megbeszéltük, hogy magyar-töri faktra megyek, de ha reálisan utánanézek ezekkel nem fogok tudni elhelyezkedni.

Amugy is. Én müteni akarok. Szívsebész akarok lenni. Viszont kémiábol csak hármas lettem most félévkor(tény h egyszer nem vettem elö és órán sem figyeltem +.+ xD ) és bioszbol pedig 4es de erre se tanultam egy szót se. Szerintem ha megerõltetném magam azért jobban is menne. Söt.

Szerintetek? Egyébként a helyesírási hibákért bocsi. Telröl vok.



2014. jan. 24. 17:37
 1/3 Sidel ***** válasza:

Ha műteni akarsz, akkor mi itt a kérdés? Tanulj meg megdolgozni azért, amit akarsz. Készülj ezentúl a biosz-kémia órákra, próbáld meg behozni a lemaradásodat, szerintem ezekből faktolj.

Bár tény, hogy az orvosi nem egyszerű és hosszú folyamat orvossá képezni magad, de ha ez a vágyad, akkor csináld ezt. Ha értelme lenne ügyvédnek/bírónak lenni, mert jó a kereset, könnyen kapsz munkát, akkor azt javasolnám, de ez nem így van...

2014. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amit írtál, az alapján nem lehetsz buta, szerintem ha ilyen lazán is ilyen jegyeket szereztél bioszból és kémiából, akkor már csak elhatározás kérdése az egész. Ha biosz+kémia fakton bebizonyosodik, hogy igen is képes vagy szorgalmasan tanulni, és hozod az ötös átlagot, akkor minden esélyed meg van rá, hogy orvos váljék belőled. De legyél tudatában annak, hogy orvosin nem lesz lazítás, és ha kicsapnak akkor még a képzési díjat is vissza kell fizetned, ami rengeteg. De nem akarlak elriasztani, szerintem próbáld meg, mert megvan hozzá az eszed és szerintem a szorgalmad is meg lesz! Viszlát az orvosin! ;)
2014. jan. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat mindkettötöknek. Ment is a zöld kéz. Az osztálytársaim is mondták h ilyen aggyal minimum kitünönek kellene lennrm... :D azota szereztem máris egy ötöst kémiábol. Vigyázz orvosi jövök. A tanulás tényleg segít ;)

Valami javaslat, h miket nézzegessek nagyon a kémia biosz éretségikre? Jp még van 2 évem, de nem hagyom az utcsó pillanatra

2014. jan. 27. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!