Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye hogy visszado...

Mennyi az esélye hogy visszadobják a diplomamunkámat az alábbi formai hiba miatt?

Figyelt kérdés

Sajnos elkövettem egy nagy volumenű hibát az irodalomjegyzékben:


- Nem ABC sorrendben soroltam fel őlet

- nem írtam kiadót (csak szerző, cím, oldalszám).


Tudom hogy szánalmas hogy így beadtam a dolgozatot, de egész egyszerűen kiment a fejemből ez a két dolog. Persze leadás után nem néztem meg a dolgozatot azonnal, mert nem akartam idegesíteni magam. Csak ma néztem meg, és jöttem erre rá. A konzulensem szerint van rá esély hogy egy ilyen formai baklövés miatt nem fogadják el.


A dolgozatot 2 hete adtam le, a védés 1 hét múlva van szerdán.


Tapasztalat? vélemény? Szerintetek szóltak volna már ha emiatt visszadobják...?



2014. jún. 4. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a konzulensednek nincs vele gondja, a bírálónak valószínűleg meg fogalma sincs a formai követelményekről, akkor nem lesz szerintem gond. Kivéve ha mondjuk az intézetvezetőd elolvasta és nem túl jóindulatú.

Kiadót meg én is csak oda írtam, ahol egyértelműen fel volt tüntetve, különösebben nem keresgéltem.

2014. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


A konzulensem azt mondta, van rá esély hogy visszadobják emiatt.


Létezik hogy a védésen derül ki, hogy emiatt értékelhetetlenre/1-esre ítélték a szakdolgozatot?

2014. jún. 4. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!