Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet olyan szemét a tanár...

Lehet olyan szemét a tanár hogy 1,75.1,9-re megbuktat?

Figyelt kérdés
szakmai tárgyból vagyok 1,75 és matekból 1,9.
2014. jún. 4. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
nem szemét, 2.0-tól lehet csak kettest adni.
2014. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel az ilyen átlagok rendszerint úgy állnak össze, hogy egy rakás egyes után kiprésel magából a diák egy(-két) hármast, vagyis a tudása nagyjából még mindig nulla (mivel a korábbi anyagot nem sajátította el), nem volan szemétség a tanártól. Az más kérdés, hogy látom, hogy második félévben már sokkal jobban készül, de pl. betegség miatt lemarad a javítási lehetőségkről. Akkor 1,5-nél is átengedhetném, ha úgy látom.
2014. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy rengeteget voltam beteg 100 Valahány óra.Emiatt sokszor lemaradtam, főleg matekból így nehéz.

Gondolom ezeket figyelembe veszik. szakmaiból meg a tanár úgy osztályoz hogy ha már nem pontosan írom le a szabályt akkor nem ad rá pontot vagy ha 5-ből két szabályt jól leírok az még egyes.

De ha még is megbuknék akkor így átmehetek másik szakközépbe, vagy mindenképpen pótvizsgáznom kell?

2014. jún. 4. 22:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki megbukik, rögtön a tanár a szemét? Így egyszerű az élet, ha nem teljesíted a követelményeket, találsz valakit, akit hibáztathatsz magad helyett. SZAKMAI tárgyból???? Hát abból kéne a legpengébbnek lenned! Én sose tudtam volna annyi hiányozni, hogy a bukás közelébe kerülhessek, még ha tényleg utált egy tanár, akkor sem. Tanulni kell, ennyi az egész.


A másik kérdésre meg, ha megbuksz, akkor javítóvizsga nélkül másik iskolába is csak évismétléssel mehetsz át, már ha vesznek, mert nem minden iskola kapkod a bukott diákok után. De olyan papírod nem lesz, hogy a következő évfolyamba léphetsz.

2014. jún. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha ismétled az évfolyamot, akkor átmehetsz bukottan is másik suliba. Hogy átvesznek-e, az kérdés. Itt nézegess:

[link]

Ahol van üres férőhely, oda mindenképpen felvesznek. De olyant nézz, ahol csak kevés üres hely van, mert ahol 30 helyre még van 27 üres, ott nem fogják indítani az osztályt.

2014. jún. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

>szakmaiból meg a tanár úgy osztályoz hogy ha már nem pontosan írom le a szabályt akkor nem ad rá pontot vagy ha 5-ből két szabályt jól leírok az még egyes.

-Szakmunkásvizsgán meg 60%-tól elégséges (érettségi már 24%-tól), ezt a tanárnak is figyelembe kell venni, ha nem akar illúziókba ringatni. Úgyhogy az öt kérdésből csak kettőt tudni, az bizony szakmából még egyes.

2014. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1.9-re ha nem adja meg na az már szemétség.
2014. jún. 5. 18:51
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Ezek szerint tényleg csak másban keresed a hibát a saját problémád miatt. Én nem foglak sajnálni, ha megbuksz.
2014. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!