Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha bizonyos erettsegik szobeli...

Ha bizonyos erettsegik szobelijere nem megyek el, akkor a tobbi amire viszont elmegyek, elvesz?

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért veszne el?
2014. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 reptoid ***** válasza:

Mármit mi vész el?


Ha nem mész el szóbelizni, akkor abból a tantárgyból megbuksz. Elvesződik minden eredményed.


Az érettségi bizonyítvány kiadásának feltételei vannak: legyen érettségid magyarból, matekból, töriből, nyelvből meg egy választott tárgyból legalább. Ha innen bármi is hiányozni fog, akkor érettségi bizit sem fogsz kapni.

2014. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt ertem, engem az erdekel, hogy ha tegyuk fel a torire nem megyek el, de oktoberben termeszetesen elmennek ujra akkor mondjuk magyarbol, matekbol, stb nem kene ujra mennem ugye
2014. jún. 4. 22:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehat, hogy ertheto legyen: nem az erdekel, hogy kapok e erettsegi bizonyitvanyt, egyertelmu volt szamomra, hogy nem. Hanem, hogy azok az erettsegik, amiket befejezek, megcsinalom rendesen nem vesznek e el?! Plusz nem tudom, hogy az, hogy emelt befolyasol e valamit
2014. jún. 4. 22:45
 5/6 reptoid ***** válasza:
Azok nem vesződnek el. Az emelt is ugyanúgy viselkedik, mint a többi érettségi.
2014. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen
2014. jún. 4. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!