Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire selejt a...

Miért vagyok ennyire selejt a matematikához?

Figyelt kérdés

Most vagyok egy gimnáziumban 9.-es humán fakultáción.A humán tárgyakból aránylag jó is vagyok (3,4) de a matematikához egyszerűen hülye vagyok.Nem értem amit a tanár magyaráz és sorra írom a karó dolgozatokat.Persze félévkor a tanárnő meg is akar húzni.Ami elég nagy baj számomra... A szüleim persze tudják a jegyeimet,de ők sem tudnak segíteni.Nővérem discalculiás de nem hiszem , hogy én is örököltem volna.Vagy kitudja??

Kérlek segítsetek!!!!!!!


2010. jan. 1. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Korábban jobban tudtál boldogulni, és elvesztetted a fonalat? Ha így vagy, akkor vissza kell menni odáig, amikor még mindent értettél, és onnan folytatni.

Mivel van egy diszkalkuliás testvéred, ezért nagy valószínűséggel neked is az van. Sokszor a diszkalkuliát csak a középiskolában veszik észre. Egy logopédus tud diagnosztizálni.

2010. jan. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az ország sztem 70-80 százalékának a reáltárgyak a gyengéi! Én is hülye vagyok matekból, ebbe bele kell törődni! Aki reálból jó az rossz humánból és fordítva is igaz! De több a humán beállítottságú ember, ez tény!
2010. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem érted menj el különtanárhoz. Én is oda járok mert amúgy sík vagyok mint az Alföld . Így vagyok 3mas 4es ..
2010. febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én szakközépbe 4év alatt 3szor buktam,de végülis iskerült:)

Megijedtem,hogy hogy lehetek ennyire hülye. A matek tanárom egyfolytába csesztetett hogy nem lesz belőlem semmi.És lassan 3éve külföldön dolgozok és 4szer annyit keresek mint ő:)) ennyi....

2010. ápr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
de pótvizsgán átmentem,csak ezt elfelejtettem hozzátenni:)
2010. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!