Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most megbuktathat a tanar 3as...

Evelin2230 kérdése:

Most megbuktathat a tanar 3as atlagra vagy nem?

Figyelt kérdés
10. es vagyok. Uzletibol 3asra allok igy ev vegen. Az ev vegi dolgozat az egesz eves anyagbol volt amit 1esre irtam. Azt mondta a tanar hogy igy megbuktathat, irjam meg meg 1x. Pedig ha meg irnam meg 1x es az is 1es lenne akkor is 2.8ra allnek. Akkor most tenyleg megbuktathat?

2014. jún. 6. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
21%

Törvényileg nincs szabályozva, hogy mikor buktathat meg; akár 5.0-s átlagra is megbuktathat (persze ez nem gyakori), sőt, 2-es átlagra is adhat 5-ös (ez sem gyakori). Esetleg a házirendbe belefoglaltak valamit, hogy bizonyos átlag felett nem buktathat, ennek utána kellene nézni.


Ha pedig zavar, hogy 2,8-as átlagra megbuktat, akkor a tanár kezeskedni fog arról, hogy ne legyen 2,8-as átlagod. Így már nem lesz probléma.

2014. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14%

ha az egész éves anyagból 1-est írtál, akkor szerinted milyen jegyet érdemelsz? :D

azt jelenti, hogy egész évben nem tanultál


örülj, hogy újraírhatod

2014. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

szerinted hogy allok 3asra ha egesz evben nem tanultam?:)

elso fel evben nem voltam jo belole majd a masodikban kijavitottam es az ev vegibe olyan feladatokat tett bele amik az elso felevben voltak es 1 olyat amit a masodik felevben.. amit tudtam is. na mind1 :)

kozben elmentem az igazgatohoz megkerdezni, hogy igy buktathat vagy nem es azt mondta hogy nem..

ezt elmondtam a tanarnak majd masnap oda hivott az igazgatohoz mert hogy o beszelt az igazgatoval es azt mondta hogy o ilyenrol nem beszelt velem kozben meg ott nezte az e naploban a jegyeimet es igy mondta hogy nem buktathat meg.. Kepes volt a tanar elott letagadni. :DDDD

2014. jún. 6. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!