Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha van papírom hogy matekból...

Ha van papírom hogy matekból nem érettségizek mert számolási nehézségeim vannak akkor is megbuktathat a tanár?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok gimibe járok. átlagban jó tanuló vagyok soha nme is buktam de számolási nehézségek miatt nem kell majd érettségiznem. dolgozatokat írok és ugyanúgy ott vagyok az órákon csak nem érettségizek belőlle. viszont most bukásra állok. végülis így is megbukhatok, ugyan olyan mintha nem is lenne az a papírom? köszi a segítséget. a hülyeség nem érdekel értelmes válaszokat kérek.

#tanulás #matematika #bukás #számolási nehézségek
2014. jún. 3. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen papír nincs. Érettségi alól mentességet csak az érettségi jelentkezéskor lehet kérni és csak annak, akit már a tanév során is felmentettek a tantárgy értékelése alól. Itt valami nem stimmel.
2014. jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nekem van, és mást is ismerek akinek még van. számolási nehézség----->diszkalkulia a neve. és nem fogok matekból érettségizni. csak nem tudom hogy ezt figyelembe veszik-e mikor évvégén átlagot számol a tanár.
2014. jún. 3. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha diszkalkulás vagy és papírod is van róla, akkor nem kapsz jegyet a matekodra...
2014. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom, hogy mi a diszkalkulia. Viszont azt is tudom, hogy milyen papír kell az érettségi mentességhez, ezért írtam, amit írtam.
2014. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én ugyanúgy megírom a dogákat mint az osztálytársaim és jegyet is kapok. azért köszönöm:)
2014. jún. 4. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!