Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsga előtti biztató sztorika...

Vizsga előtti biztató sztorikat meséltek nekem?

Figyelt kérdés
Holnap emeletezem magyarból, és le nem tudom írni, hogy mennyire félek.

2014. jún. 11. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Én kedden voltam emelt törizni, remélem kicsit meg tudlak nyugtatni. :D Ha van egy van több olyan tétel, amit nagyon szeretnél húzni, akkor "mantrázd" be magadnak, hogy ezeket fogod húzni. Ne is gondolj arra, hogy olyat húzol, amit esetleg nem tudsz teljesen.

Nekem ez bevált, kihúztam a kedvenc tételemet. :D

A vizsgabizottság meg rendes lesz, nem arra mennek rá, amit nem tudsz, hanem arra, hogy kihúzzanak belőled mindent.

Hajrá, biztos jól fog menni!

2014. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltam emelt matekon, és én is nagyon izgultam.

De a bizottság nagyon rendes volt, amikor átnyújtottam a személyimet már rögtön elsütött egy viccet a vizsgaelnök, hogy mennyire megváltoztam. :)

Én azt javaslom, hogy bal kézzel húzz bal oldalról.(én eddig az összes vizsgámon így tettem, és mindben olyan tételt húztam, ami számomra jó volt) :D

2014. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Uh, köszönöm! :D Ezek most tényleg reménykeltőek voltak egyébként. :)

A bal kézzel való húzást alkalmazni fogom, és majd megírom hogy jót húztam-e! :)

De még szívesen fogadok ilyen élményeket, tényleg pozitívan hat ki az emberre. :)

2014. jún. 11. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Én emelt kémiáztam múlt héten. És volt egy kísérlet, amit nagyon ki akartam húzni és arra koncentráltam végig, és képzeld: azt húztam ki. :)

Szóval csak pozitívan! :) Végül sikerült jót húznod?

2014. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bal kézzel húztam a bal oldalról :D És olyan tételt húztam, ami még elfogadható, tehát abba a kategóriába tartozik, hogy tudok róla beszélni, ha nagyon muszáj. :D

De már az sokat számított, hogy nem azt húztam, amit legkevésbé tudok... :) Úgyhogy -mondhatni- bejött ez a balkezes téma akármennyire is féltem. ;)

2014. jún. 12. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Haha gratulálok!

Akkor végül is még a balkezes húzás nem mondott csődöt :)

2014. jún. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm!

Bizony, egész jól bevált. :D

2014. jún. 12. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!