Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meséltek égő sztorikat? Enyém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséltek égő sztorikat? Enyém lentebb van.

Figyelt kérdés
Pesten nagy táskát cipelve a hátamon, a vasútállomásból kiérve, félig rohanva, félig húzva magam felszálltam a trolira, ami épp indulni készült. Épp hogy felszálltam, elindult, rántott egy jót közben. Én meg elveszítettem az egyensúlyomat, és a mellettem levő kb 190 magas pasiba kapaszkodtam, de úgy, hogy átöleltem a derekát-kb 5 másodpercig voltam így... Égett a fejem, mondtam hogy: "ne haragudj..", ő pedig csak mosolygott.. A barátnőm, aki velem utazott, és aki az állomásra jött ki velem még piszkált is, hogy nem biztos hogy olyan rosszul esett neki. Erre még a röhögőgörcs is elkapott a legrosszabbkor... Tiszta gázul kezdődött az a napom Pesten :D. Kíváncsi lennék ti miket égtetek már?
2011. nov. 13. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Ez egyáltalán nem égő:)
2011. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer mentem a barátomhoz(most már csak múltidőben, azóta nem vagyunk együtt) és hát rá jött a kan, rám pedig a szukagörcs, egymásnak, estünk, de elfelejtettünk, bezárni az ajtót. Közben eszembe jutott, de hát ki foglalkozik, akkor azzal, eddig mindig be volt zárva, akkor egyszer sem akart bejönni senki, miért pont most jönne be? Közepénél jártunk a dolgoknak, én voltam alul, a barátom pedig rajtam, és nyomtuk az eksönt. Amikor lassan kinyílik az ajtó, az anyja volt, kimosott ruhákat hozott, és azt akarta betenni a szobába. Csak néz, mi egymáson, aztán leesett neki, és úgy csukta be az ajtót, hogy még a trafipax se tudta volna bemérni a sebességét. Utána az volt a gáz, hogy kimentünk a konyhába kajálni, az anyja velem szemben, nekem meg égett a pofám, mint a Reistag... Ez 18 éves koromban történt, most vagyok 19.
2011. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!