Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Meséltek vicces igaz sztorikat?

Meséltek vicces igaz sztorikat?

Figyelt kérdés
irjatok *.*
2011. jan. 30. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

neon.hu // lőjetek le ;)

Én ezt szoktam olvasgatni..

bocs,hogy nem írtam,de nincs kedvem most sokat írni,tényleg bocsi :)

2011. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

jah.szoktam nézegetni.:D

ezért köszi.semmi gond:) igy is elolvastam ott számomra 3 ujat :)

2011. jan. 30. 20:42
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Még nyáron történt, hogy vittem ki a szemetet egy ilyen kendő-ruhában és csak bugyi volt rajtam. A fiú, aki tetszik pont arra sétált, beszélgettünk, egyszer csak a kölyökkutyám lerántja rólam a ruhát... Ott süllyedtem el szégyenemben:S de így utólag nagyon vicces:D

13L

2011. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Tesi órán kosaraztunk lányok a fiúk ellen.

A tanárnő direkt figyelmeztette a fiúkat, hogy óvatosabban bánjanak a lányokkal.Kb. fél perce játszottunk, amikor egy kétajtós szekrény méretű osztálytársam gyomorszájon vágott.Azt hittem ott esek össze, erre beszólt egy másik fiú, hogy ne legyek ilyen nyápic, játszunk tovább.Oké, játszunk tovább.A hasam persze nagyon fájt. 5 perc nem telt el hátrafelé szaladtam, jött szembe az a srác, aki beszólt, hogy ne legyen nyápic a labdával.Én közben figyeltem egy másik srácra is.Erre az előbbi srác lepasszolta a labdát ki akart cselezni, aminek az lett a vége, hogy majdnem fellökött...de hogy ne lökjön fel meg akart tartani és kb. ölelkeztünk, a végén pedig együtt estünk el úgyhogy ő félig rám.Marha jó élmény volt, ő is elmehetne kétajtós szekrénynek:D

Akkor nagyon fájt mindenem, így utólag vicces:)

15/L

2011. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

angolórán egy hosszú pad van ahol egymással szemben ülünk..


egy fiú és egy lány között ülök... beszélgettem a lánnyal, a fiú érdekesen "elfeküdt" a lába felém nézve enyhén terpeszben volt, hátra volt dőlve a mellette lévő szék táblájának, ahol szintén lány ül... :P én nagyba beszélek a mellettem ülővel.. leesett a tollam... és elég hülyén jött ki ahogy lehajoltam, mintha a srác ölébe hajoltam volna bele... :P :D :S :D :P

akkor égő volt... :P de pár perc után már nevettem én is a többiek végig szakadtak... :P :D

2011. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Eszembe jutott még egy sztori, bár ez nem velem történt, egy ismerősöm mesélte.

Ez az ismerősöm történetesen fiú és van egy báttya, 6 év van köztük.

Amikor még kisebbek voltak (általános iskolások), ketten voltak otthon egy kicsit.Egy szobájuk volt, amiben egy kihúzhatós kanapé volt, így nappal nagyobb volt a hely a szobában.Az ágynak két külön ágyneműtartója volt, szóval nem volt az olyan nagy...A két fiú össszeverekedett és a nagyobbik betette az öccsét az ágyneműtartóba és be is zárta:D Csak akkor engedte ki, amikor hallotta, hogy a szüleik hazaértek.

2011. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Az iskolában az összes fiúnak olyan tornagagyája van amiben bele van varrva egy kisgatya. De azért általában alsóra vesszük fel. Egyik tesi elött kint az udvaron szórakoztunk és elkaptam egy kis gyíkot. Az osztályba akkor év elején jött egy új fiú. Gondoltuk megszivatjuk egy kicsit. Közel mentem hozzá és egy hirtelen mozdulattal bele dobtam a gatyájába. A produkció olyan jól sikerült,hogy egyenesen az alsójába dobtam. A fiú érezte,hogy mozog valami a gatyájában és nagyon meg volt ijedve. Ki akarta rázni de túl szoros volt a gatya szára. A gyerek egy hirtelen mozdulattal lehúzta a gatyáját és ott állt az osztály elött agyaszült meztelenül. A tesi tanár épp akkor jött ki és megkérdezte,hogy mit csinál. Azt mondta hogy a gyíkot csak így tudtja ki venni a gatyájából. A tanár persze kiderítette mi történt és osztályfőnökit kaptam.


DE MEGÉRTE!!! 16/F

2011. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó sírva röhögtem:D

Wááá:)

Mekkora arc lehetsz:D

2011. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Gimi, érettségi előtt 1 évvel:

Próbáltak bennünket németre is tanítani, de nem igazán hagytuk magunkat. Végül a tanárunk csoportban dolgoztatott bennünket, hátha egymás kedvéért jobbak leszünk. Próbálkoztunk.


Az egyik mondatnál tárgy esetbe kellett tenni személyes névmást, ami a csoporttársamnak a klasszikus példamondattal sikerült: Ich libe dich.

A "dich" lesz a tárgyeset.


A tanár szinte azonnal ellenőrizni akarta a mondatot, és pont engem szúrt ki. Próbáltam gyorsan fejjel lefelé elolvasni a német mondatot, de nem voltam nagyon hatékony. A makogásom közepén pókerarccal megszólalt a tanerő:

Mi van, fiam, ennyire megzavart Bea vallomása?

No itt lett vége az órának, mert a röhögéstől nem tudták folytatni az anyagot. Mi ketten meg vörösödtünk.

2011. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!