Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Segítséget kérek! 15 éves...

Segítséget kérek! 15 éves vagyok, egészen 12 éves koromig semmi problémám nem volt a sötétben. Aztán egy nyáron uncsimék ilyen hülye szellemes sztorikat meséltek be, sokat ijeszgettek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Utána sok filmet néztem, most is nézek mivel állati érdekesek, ilyen psziho filmeket. Pl: paranormal activity, the grudge, devil inside stb. De állatira félek a sötétben 15 éves fejjel. Nem tudom mit lehetne ez ellen tenni. Segitséget kérek! Mit tegyek?
2012. okt. 23. 19:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd inkábbb az X-aktákat.

Az komolyabb az ilyen ijesztgetős marhaságoknál.

Ja és ha nem nézed meg, megkeres téged a Rézfaszú Bagoly.

2012. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 chrishu ***** válasza:
Elmúlik
2012. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A Pranormal Activity rohadt érdekes? Bealudtam rajta...
2012. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
*Paranormal
2012. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
a paranormal activity igen erdekes viszont valakinek nagyon elenk volt a fantaziaja mivel hogy egyes dolgogk tulzasba vannak. ne nezz ijen filmeket ha tudod hogy mi van. hejette valami vigjatekot es idovel ki marad ez a rossz erzes.
2012. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű a megoldás: ne nézz ilyen filmeket ! A sötétségtől félés az ilyen filmek mellékhatása, is.
2012. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Akkor minek nézel ilyen filmeket, ha félsz a sötétben?????????
2012. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
szia tegnap az u.öcsémet az anyja rám hagyta reggel kb 7óta a gépem előtt ült meguntam és mondtam neki had mutasak egy jó gta-s videot hát nagy nehezen megengedte én meg bekapcsoktam a fűrész üzenetét youtube-n http://www.youtube.com/watch?v=f6G-pREble8 meghallgatta kiröhögöt (7éves)hogy ő nem fél de megkérdezte ki az a fűrész hát mondtam neki egy sorozat gyilkos és ujra lejátszottam neki sírva rohant el a géptől rá 20percre jött az anyja hogy maga vagyok az ördög és haza vitte...:D én is féltem ennyi idősen a sötétben én azt csináltam, hogy mindig énekeltem, hogy ne féljek persze nem ordítva csak szolidan:D. pl: amikor ki mentem WC-re esténként vagy ha fel kellet mennem a szobámba vagy egyedül hagytak a szüleim vicces emlékeket dolgokat idéztem fel hogy ne féljek:)aztán egyszer csak el múlt mikor már idősebb lettem:)
2012. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Zsizsik666 ***** válasza:

Kristálylámpa :D Nem egy, nem kettő emberről tudok, aki ilyennel alszik, különböző netes oldalakon: mágia, szellemek, sátánizmus, stb. témában beszéltem velük.

Én is ezzel alszom, utálom ha sötét van, ráadásul nem is egészségtelen.

Állatira félek a sötétben, 26 éves vagyok. Ezvan :)

2012. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Zsizsik666 ***** válasza:

[link]


Nem is drága és szépek is.

2012. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!