Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor lesz a szóbeli érettségi...

Mikor lesz a szóbeli érettségitek?

Figyelt kérdés
Nekem június 25. :( jól a végére tettek, pedig szerettem volna hamar túl lenni rajta. Nektek is ilyen 'későn' van?

2014. jún. 13. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem már el is múlt.
2014. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hú de jó neked !
2014. jún. 13. 11:51
 3/14 811 ***** válasza:
én 23-és 26 között fogok valamikor, még azt sem tudom, hogy melyik nap, de a kettő között....szerinted?? :/
2014. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem jún 25. :) te is
2014. jún. 13. 14:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is 23 és 26 közt valamikor :) Nem mondták meg a suliban, hétfőn szépen be kell mennem 7:30 ra és csak akkor mondjk meg, hogy aznap leszek vagy vissza kell mennem máskor. Nem igazán értem miért nem lehet előre megmondani, mivel sokan pontosan tudják mikor kell menniük
2014. jún. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért nem tudják megmondani, mert csak aznap reggel dől el. A vizsgaszabályzat szerint a nyitóértekezlet hagyja jóvá a beosztást, ami közvetlenül a szóbeli előtt van általában, aznap reggel. Az iskola él egy javaslattal, amit az elnök vagy elfogad, vagy nem, és ezért nem hivatalos, és nem is biztosan végleges. Ezt a nem hivatalos változatot aztán van, ahol elmondják, van, ahol nem. De ha elmondják, és az elnök átíratja, akkor úgyis csak anyázás lesz belőle, hogy én nem erre készültem, meg már mozijegyem volt, meg egy csomóan ellógnák a nyitást...
2014. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
egyetértek az előttem válaszolóval, ABC sorrend sosem szokott lenni?
2014. jún. 13. 18:42
 8/14 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de annyira sokféle szempontot kell figyelembe venni, hogy igen ritka.
2014. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A szempontok hogyan befolyásolnak?
2014. jún. 13. 19:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem névsorban. Függ attól hányan csináltak és miből emeltet, van-e olyan tanár, aki téged érettségiztet, de más végzős osztálynál is érettségiztet, milyen nyelvet tanultál stb.
2014. jún. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!