Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen könyvekből gyakoroljam...

Milyen könyvekből gyakoroljam az emelt biológia érettségi feladatait? Illetve melyik könyv foglalja jól össze az egész tananyagot?

Figyelt kérdés
Remek biológiatanárom van, azonban a kevés óraszám miatt nem nagyon van időnk gyakorolni feladatokat, csak az elméletet adja le, azonban azt tényleg emelt szinten. Ezért javasolta, hogy önszorgalomból próbáljunk meg gyakorolni feladatokat, mivel így konkrétan elméletet max. szóbelin kérdeznek.
2014. jún. 15. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerényi-féle Nagy biológia feladatgyűjtemény (zöld), külön megvásárolható Megoldásokkal (rózsaszín). Én időhiány miatt nem használtam, csak néhány feladatsort néztem át, de azok elég részletesek. Az előző évek feladatsorait viszont töltsd le és oldd meg őket, sokat segít (én ezt csináltam).

Van a Mozaiknak is feladatgyűjteménye, de én gyűlöltem, szintén néhány feladatsort oldottam meg, de a megoldókulcsban több hibát is találtam.

Ha pesti vagy és érdekel a nagy biosz feladatgyűjtemény, szívesen megválok tőle kb. 2 hét múlva.

2014. jún. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!