Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon kevés...

Szerintetek nagyon kevés tanulással el lehet érni magyar szóbeli érettségin a 12%-ot? (többi lennt)

Figyelt kérdés

Angolból emelteztem és pár napja volt addig csak arra koncentráltam, jól is sikerült viszont alig maradt időm a többi tantárgyra. A töri számít még de azt már megtanultam. A magyart viszont sosem szerettem és csak kínlódok a tételekkel, 7et tudok a 20 irodalomból, a nyelvtanhoz még hozzá sem fogtam.

Az írásbelim 83% lett, szóval elég lenne a kötelező 12% ahhoz hogy átmenjek, szerintetek elég hozzá az ha csak elolvasom 2x a tételeket magyarból? Előre is köszi a válaszokat.


2014. jún. 15. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
elég :) az kb 7-8 pont, az 50ből.
2014. jún. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, kicsit megnyugodtam. :)

Egész pontosan 6 pontot kell elérnem. :)

2014. jún. 16. 04:55
 3/4 anonim ***** válasza:
tuti meglesz... forrás+szövegygyűjtemény,kötet, irodalom atlasz
2014. jún. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül Babits Jónás Könyve című művéből feleltem és ez egyike volt annak a néhánynak amit a kínlódva megtanultam. A nyelvtan már nem volt ennyire fényes, de az ötösöm megmaradt végül :)
2014. jún. 20. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!