Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most érettségiztem és 180...

Most érettségiztem és 180 pontot értem el összesen kiszámoltam a pontszámító kalkulátoron. Most így nem mehetek fősulira? Mert elvileg 260 pont alatt senkit nem vesznek fel sehova.

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 17:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Már meg is válaszoltad magadnak a kérdést.
2014. jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

minden rosszindulat nélkül de 180 pontal amúgyis hova szeretnél menni?

még a 240 pontosokat is megkérdőjelezem, de azért 180 pont... már 2 éve sem érted volna el a jogszabályi minimumot.

Gondolod hogy főiskolán könnyebb lett volna mint az érettségi?

2014. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos nem. De a fősuli kemény ám. Csináld újra amit lehet, tanulj sokkal többet és próbáld meg jövőre.
2014. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
180 pont nálam azt jelenti, hogy örülj, hogy elvégezted a középsikolát, és megszerezted az érettségit. Ilyen szorgalommal magasabb célt ne tűzz ki magadnak az oktatás terén.
2014. jún. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azért a 260 pont sem olyan elérhetetlen pedig. Szerintem, ha tovább akarsz tanulni, akkor nézd meg felvin, hogy ahová szeretnél menni, oda melyik két érettségi tárgy kell, és azt a kettőt csináld újra jövőre. Olyan 70%-ot mindkettőből el kéne érni ahhoz, hogy ilyen téren lehessen gondolkodni tovább.
2014. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne sértődj meg, de aki a jelenelgi oktatási rendszer és a mostani érettségi mellett ilyen szánalmasan kevés pontot szed össze, annak igazán nem kell felsőoktatásban gondolkozni. Ha az ilyen röhejesen egyszerű kihívásokon nem tudtál túljutni, akkor felesleges ezt erőltetni, keress valamit, amiben jó vagy.
2014. jún. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi a piszkálódást... kicsit gondolkozz mikor elkezdesz piszkálni egy embert ... kórházba nem olyan jó érzés tanulni .. több mint félévet nem jártam suliba. .. még is meg próbáltam meg csinálni ez csak egy kérdés volt...
2014. jún. 27. 18:16
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Én nem voltam fél évet kórházban, de ugyanúgy nem nagyon tanultam se az érettségit megelőző időszakban, se az azt megelőző években, de úgy kétszer annyi pontot összeszedtem. Ezért nem tudom átérezni a problémádat.
2014. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A 4 év alatt kellett volna tanulnod és nem az utolsó pillanatban hogy minden a nyakadba szakadjon, akkor elég lett volna csak átismételni és sikerült volna.
2014. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
Biztos jól számoltad? Milyen eredményeid lettek?
2014. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!