Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most érettségiztem és 180...

Most érettségiztem és 180 pontot értem el összesen kiszámoltam a pontszámító kalkulátoron. Most így nem mehetek fősulira? Mert elvileg 260 pont alatt senkit nem vesznek fel sehova.

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 17:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarlak megsérteni, de teljesen igazuk van az előttem válaszolóknak. Ilyen teljesítménnyel miért szeretnél továbbtanulni? Milyen szakot jelöltél meg?

Biztos, hogy jól számoltál? Írd le az érettségi %-okat!

2014. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%
A százalékokat tényleg jó lenne leírni, hogy segíthessünk. Amúgy nem voltam jó tanuló, volt sok kettesem, és februárba kezdtem gondolkodni, hogy jó lenne elkezdeni érettségire tanulni. Négy hónap alatt tanultam olyannyira, hogy négyes ötös lett az összes, a matek lett csak hármas, de kettesem nem lett, úgyhogy jövőre érdemes legalább kettőt újraírni.
2014. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%
Sokan nem tudják, hogy kell kiszámolni rendesen. Beleszámoltad az utolsó két félévi és évvégi eredményeket is?
2014. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%
A százalékokat tényleg jó lenne leírni, hogy segíthessünk. Amúgy nem voltam jó tanuló, volt sok kettesem, és februárba kezdtem gondolkodni, hogy jó lenne elkezdeni érettségire tanulni. Négy hónap alatt tanultam olyannyira, hogy négyes ötös lett az összes, a matek lett csak hármas, de kettesem nem lett, úgyhogy jövőre érdemes legalább kettőt újraírni neked.
2014. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Biztosan jól számoltál? Ez nagyon kevésnek tűnik.
2014. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is kórházban voltam előtte két hónapig, de ott legalább volt időm tanulni, és 400 feletti pontot értem el az érettségin. Ez nagyon kevés, 181 annyi, hogy mindenből épp hogy csak kettes.
2014. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hacsak nem kómában feküdtél fél évig, és súlyos agykárosodással ébredtél fel az érettségi reggelén, akkor ez aligha mentség erre a teljesítményre. Az alap középszintű érettségik írásbeli részének 50-80%os tleejsítéséhez nem kell semmiféle előzetes tudás, csak egy minimális józan ész. A szóbelik már nehzebbek lehetnének, de ott is adott 20-40 tétel tárgyanként, amiket 1-2 nap alatt el lehet sajátítani úgy hogy egy 80% os vizsgát bármikor leteszel belőle.
2014. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is számold át, 180 pont? Ilyen kevés pontot akkor sem lehet elérni, ha direkt arra hajt az ember.
2014. jún. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én se vagyok egy lángész, átlagban 60%-os lett az érettségim, de még így is 304 pontom van csak a tanulmányi eredményekből. És akkor még a többletpontokat nem is vettem bele. Biztos, hogy jól számoltad? Esetleg írd meg privátban az eredményeid, és megnézem. Lehetetlen, hogy ilyen kevés.
2014. jún. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Minden tantárgya kettes lehetett
2016. máj. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!