Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz elérni a...

Mennyire nehéz elérni a köztársasági ösztöndíjat ha 4,88 és 5ös átlagom volt az utóbbi tanévben?

Figyelt kérdés

A Debreceni Egyetemre járok, önkénteskedtem, egy darab középszintű angol nyelvvizsgám is van hozzá, és jól is tanulok. Körülbelül milyen esélyeim vannak a felsőbb évesekkel szemben?

+ A pályázásnál csak azokat a teljesítményeket számíthatok bele, amiket a tanév elejétől szereztem meg vagy abban az évben? 2013 szeptemberében kezdődött a tanév és 2013 tavaszán voltam versenyen. Ezt még bele lehet számítani?



2014. jún. 28. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Intézménytől függ, hogy mit lehet beszámítani: nálunk, a PTE-n az elmúlt 3 év eredményeit, az ELTE-n viszont ezt nem figyelik. Ennek utána kell érdeklődnöd.


Az viszont szinte biztos, hogy csak az önkénteskedés, az egyetlen nyelvvizsga és a jó átlag nem elég. Konferenciák, publikációk, TDK/OTDK-szereplések és eredmények kellenek.

2014. júl. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De hányadéven vagy?
2017. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik szakon vagy?
2017. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!