Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lesz még valaha jogosítványom?

Lesz még valaha jogosítványom?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz helyzetben vagyok.. egy régi "barátnőm" ajánlott nekem egy nagyon jó oktatót. Igaz, hogy szakmailag nagyon jó, de nem vezeti a kartonom és mindenáron pót órákat akar belelőm kiszedni, éreztetve velem, hogy ha nem teszem meg, amit akarok, akkor nem lesz jogosítványom. Váltani akarok, nem tudom, hogy voltatok-e már ilyen helyzetben? Mi a tapasztalat?

2014. jún. 29. 11:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat... javítanom kell, ha nem teszem meg, amit akart szerettem volna írni. Akkor nem fog átengedni, csak akkor, ha ő akarja, ha úgy érzi, hogy már elég pénzt leszedett belőlem. Azért mentem bele, hogy ne írja a kartonom, mert a többi semmire sem tanított meg, ő szakmailag kiváló, más téren van vele baj:(
2014. jún. 29. 11:44
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

"Azért mentem bele, hogy ne írja a kartonom,"


Azt nem írom le, hogy ezért csonthülye vagy mert nyilván tudod te is.


Amúgy nem az oktatód vizsgáztat...


Amúgy pedig áll fel és menj át másik oktatóhoz. Akár teljesen más iskolába. És tedd le a jogsit. És ne hagyd lehúzni magad.

2014. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Fel kell venni hangrögzítővel minden órát és a főnökéhez kell fordulni vagy ügyvédhez, hogy most mit csinálj ilyenkor. Ez sztem zsarolás én biztos otthagynám. Biztos Ő se örülne, ha én pl doki lennék és plusz vizsgálatokat rendelnék neki el, de csak a gyógyulása érdekében, ja persze, h zsozsóért!
2014. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudom, de mellőzni kéne az ilyen szavakat, hogy csonthülye.... nem hülyézést kértem, hanem tanácsot!
2014. jún. 29. 12:06
 5/14 anonim ***** válasza:
19%

Hát igen - az enyém ugyanilyen volt

Utáltam -

2014. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Valts oktatot. Ha viszont azt mondjak, hogy tobbet kell gyakorolnod, nem feltetlenul penz miatt mondjak, hanem mert ennyi gyakoroloora is keves, amennyit most vesznek a legtobben.

A rutin kialalkulasahoz ido kell.

2014. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

De megvolt a kötelező óraszámod ?

Mert annyit mindenkinek kell gyakorolni

2014. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

"te mindig így beszélsz másokkal??? És ha veled így beszélnek???

Nem ettől leszel meggyőző, hogy hülyézel másokat....

ja és nem kell a kurv.aanyázós leveled"


Nem fogok neked k.anyázós levelet küldeni, és szimplán az volt a célom, hogy kicsit kinyissam a kis szemecskédet.

Vagy véletlenül sem gondolod magad csonthülyének, amiért megengedted, hogy NE VEZESSE A KARTONOD?! Basszus, papíron azok az óráid ELVESZTEK.

Ha ezt magadtól nem fogod fel tényleg csonthülye vagy.


Most átmehetnél másik iskolába, mivel igazolod az eddig megvett, KIFIZETETT óráidat?

A kitöltetlen kartonoddal?


Kérlek most gondolkodás helyett megint írj nekem egy privátot, azzal előrébb leszel.... GONDOLKODJ!!

2014. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem vezette... de átvételi elismervényt adott róla, sorszámos volt, alá volt írva, és dátum is volt rajta. Ezzel tudom igazolni, hogy befizettem neki vezetést, amit nem írt fel a kartonomra. De akkor ezek szerint ezekkel az elismervényekkel semmit sem érek.... A kötelező óraszámom, már rég meg van.
2014. jún. 29. 12:13
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azzal csak a fizetést igazolod, hogy ténylegesen megtörténtek az órák, azt bizony nem....

Remélem most már kezded érteni :( Hagyd ott a francba ezt az oktatót amíg még nem akaszt le újabb adag pénzzel...

2014. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!