Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lesz még valaha jogosítványom?

Lesz még valaha jogosítványom?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz helyzetben vagyok.. egy régi "barátnőm" ajánlott nekem egy nagyon jó oktatót. Igaz, hogy szakmailag nagyon jó, de nem vezeti a kartonom és mindenáron pót órákat akar belelőm kiszedni, éreztetve velem, hogy ha nem teszem meg, amit akarok, akkor nem lesz jogosítványom. Váltani akarok, nem tudom, hogy voltatok-e már ilyen helyzetben? Mi a tapasztalat?

2014. jún. 29. 11:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Fasza.... sajnos már látom mi van... úgy átver mint ... a palánkon.... A másik dolog: ilyen esetben számlát kell adni, és nem átvételit. Az az egészben a poén, hogy megkért engem, hogy ha kérdezik a tanintézményben, hogy mi van, mondjam azt, hogy állunk, nem vezetünk. Akkor már az is biztos, hogy nem kért nekem vizsgahelyet... Marhajó... Nagyon átvertek. Alap, hogy váltani fogok, de ezt nem hallgatom el, az iskolában. Kihasználta, hogy nekem nagyon kellene a jogsi.
2014. jún. 29. 12:21
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Na, örülök, hogy felébredtél végre...


Csapj az asztalra és mentsd a menthetőt. És válts iskolát.

2014. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
De előtte egy diktafonnal tényleg megérné felvenni az egészet, hadd szívja meg ez a szarrágó...
2014. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Már olyan sokat váltottam iskolát... Nem biztos, hogy ez lenne a jó megoldás, nekem az a tervem, hogy bemegyek az intézményvezetőhöz és elmondok mindent neki, viszem az sms-eit és az átvételi elismervényeket. Többé nem akarom látni sem a "szarrágót"...mert rájöttem, már jóval hamarabb, hogy mekkora hülyét csinált belőlem.
2014. jún. 29. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!