Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha beiratkozom egy OKJ képzésr...

Ha beiratkozom egy OKJ képzésre és mégis felvesznek az áhított egyetemre, akkor még érvényteleníthetem a jelentkezésemet az OKJ-t illetően úgy hogy a regisztrációs díjat is visszakapom?

Figyelt kérdés
A META Számalk Szakközépiskoláról van szó.
2014. júl. 7. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is most végeztem el egy okj-s tanfolyamot érettségi után. Nálunk az egyik volt osztálytársam mondta, hogy marad okj-n, ha nem veszik fel. Végül felvették az egyetemre, ezért nem maradt okj-n.

Szerintem ha nem jár le az okj-re való beiratkozás határideje, akkor ha nem vesznek fel az egyetemre, akkor beiratkozhatsz az okj-s képzésre.

2014. júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahova szeretnék jelentkezni, ott július 22-én lejár a jelentkezési határidő és a ponthatárok hirdetése pont pár nappal később lesz. Így most tanácstalan vagyok kicsit... Mert támogatott képzésre jelentkeznék, viszont akkor is fizetnem kell 10.000 forintot regisztráció gyanánt azt hiszem. Szóval, ha mégsem ide megyek tovább tanulni, hanem felvesznek egyetemre, akkor már esélytelen hogy visszakapjam a befizetett összeget?
2014. júl. 7. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé esélytelen, hogy visszakapd a regisztrációs díjat.
2014. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!