Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE Szeged Gólyatábori élmények?

SZTE Szeged Gólyatábori élmények?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 09:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
és te melyik karra jársz ?:-) egyébként tényleg ilyen sok vetkőzős dolog van? tudom,tudom,hogy senkit sem kényszeríthetnek,meg felnőtt vagy stbstb.. de na.. légyszi ha "visszatérsz" ide a kérdéshez,akkor írj már még egy-két dolgot, hogy miket vittél magaddal, mit ajánlatos magaddal vinned, hogy ismerkedtetek, meg úgy kb mindent... hahahaha :D persze ha lesz pár perced,csak akkor, Köszönöm Szépen! Ment a zöld kéz minden hasznos válaszolónak!
2014. júl. 9. 16:39
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

120 ezret simán el lehet költeni, ha az ember szórja (feleslegesen) a pénzt.

Én amúgy 15 ezret vittem magammal és bőven elég volt (igaz nem ETSZK, hanem TTIK). Nyilván egyetemi gólyatáborról van szó, szóval ne ilyen lisztfújást képzelj el :D Van benne ivás és vetkőzés is, de az ETSZK-n nincs túl sok férfi, szval...:D

Amúgy ha megvan hozzá az anyagi háttér, akkor menj, puszta félelemből ne hagyd ki, mert nagyon nagy buli egy ilyen gólyatábor.

2014. júl. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A feladatoktól,ivászattól,bulitól nem félek egyáltalán, szeretek bulizni,hülyülni.. :) csak vetkőzni nem XD mert utálom az alakom :D én is olyan 15ezer forintnyi összegre gondoltam egyébként, ezért lepődtem meg a százezer forinton hogy úristen... bár mondjuk lehet nem gondolta komolyan, kitudja.. remélem tudok majd menni, egyetlen dolog feszéjez csak, ez a vetkőzős dolog :-D ........ kíváncsi vagyok mennyire lesznek közvetlenek az emberek... én pl egyedül megyek, ha megyek, mert a barátaim másik suliba/karra jelentkeztek..éshát így egyedül leszek az elején, és kíváncsi vagyok mennyire lesznek az emberek közvetlenek, barátságosak... remélem nem lesz tele lenéző emberekkel vagy valami ilyesmi.....
2014. júl. 9. 19:19
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha túlestél rajta ( még odébb van) Itt mindenképp írd le a tapasztalatokat , élvezted-e :)
2014. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy meg fogod találni a számodra szimpatikus társaságot. Általában az emberek 80%-a rögtön az elején lerészegedik, így elég oldott lesz a hangulat:D Vetkőzés miatt ne aggódj, senki sem tökéletes, egy kis pálinkával bátorságot önthetsz magadba :D
2014. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi xD részeg emberekkel lesz tele! Én szote gólyatáborban voltam, volt ott néhány volt osztálytársam is, de annyi új embert ismertem meg, hogy szinte alig voltam velük. Nem tudom fiú vagy lány vagy, de gólyaavatásra föltétlen fürdőruhát vegyél ;), vagy ha úgyis gáznak érzed a vetkőzést max magadon hagyod a pólód, de tényleg semmi nem kényszer, csak hogy érezd jól magad.
2014. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

mindenféleképpen írni fogok! :)

lány vagyok :D hajjaj.......akkor készítem a májamat!

köszönöm a válaszokat!

várom még akinek van :)

2014. júl. 9. 20:42
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is ETSZK-ra megyek és nálam is nagy kérdés a gólyatábor.. vetkőzni én se szeretnék, de ez a fürdőruhás ötlet tetszik! :D Pontosan mire jelentkeztél? Én ápolóira és teljesen ismeretlenül megyek oda, az összes ismerősöm, barátom más karra, más egyetemre jelentkeztek első helyen. Hány pontod lesz? :)
2014. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Sziaaa!! :) én is ápolóira! de most a napokban közbejött valami, szóval nem is fogok tudni menni a kari gólyatáborba..csak az összegyetemire :/ :)

én is első helyen jelöltem meg, és a barátaim közül egyedül megyek oda. 315 pontom van,sajnos nincs semmi plusz pontom.... remélem a tavalyi 260 körüli ponthatárt nem akarják vagy 50 ponttal megemelni mert akkor kiakadok teljesen....... :D

2014. júl. 15. 16:39
 20/22 A kérdező kommentje:
neked hány pontod van? albérletes vagy kollégista akarsz lenni ? :)
2014. júl. 15. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!