Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE Szeged Gólyatábori élmények?

SZTE Szeged Gólyatábori élmények?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 09:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
321 pontom lett, nekem sincs semmilyen plusz pontom! A párommal albérletbe költöznénk!:) Te kolesz vagy albérlet? Várom már a ponthatárokat.. :) a gólyatábor meg azért is kérdéses, mert augusztus elején megyünk "nyaralni", plusz albérlet bérleti díj, rezsi, meg háztartási cuccokat is kell venni (mosópor, öblítő, mosószer stb.). Nem kevés kiadás lesz, nem akarom nagyon megterhelni a szüleim!
2014. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100%

Óóó,sziasztok! :D

Csatlakozom, én is ápolóira megyek...

Olvasgatva itt a kommenteket...uhhh, elég durva mennyi pénzt ki tudnak dobni... és azt hiszem, én is kihagyom... szegediek vagytok vagy más, környékbeli? :D

2014. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!