Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova töltsem fel az alkalmassá...

Hova töltsem fel az alkalmassági lapom? (sürgős! )

Figyelt kérdés
A felvételihet a felvi.hu-ra fel kell tölteni az alkalmassági lapomat is és az egészségügyi lapomat is. De nincs rá kijelölve hely ahova fel tudnám tölteni, mert pl. amikor az érettségit töltöttem fel, akkor oda volt írva hogy érettségi bizonyítvány. De ehhez nincs semmi hasonló, amihez feltölthetném. Segítsetek kérlek! holnap a határidő! :(

2014. júl. 9. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
már pedig, ha ez kell a szakodhoz, akkor ott kell lennie. végső esett próbáld meg őket felhívni. kedvesek és segítőkészek
2014. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem már nem is engedi, úgy le van terhelve a rendszer. :( A feldolgozás néha napokat vesz igénybe, úgyhogy szerintem arról lecsúsztál. :/
2014. júl. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap féltem nagyon, úgyhogy elküldtem postán még tegnap! csak nem lesz belőle gáz!
2014. júl. 10. 10:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam, de este végül sikerült feltölteni is.
2014. júl. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!