Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lesz a felvis dokumentumokk...

Mi lesz a felvis dokumentumokkal? Mire dolgozzák fel? Többi lent

Figyelt kérdés
Június 6-án töltöttem fel egy többletpontot igazoló dokumentumot. Még most is "Feldolgozás alatt" van. Tudom, hogy sok felvételiző van és sok dolguk van. De akkor legalább ne írják oda, hogy a feldolgozás kb 2-3 napot vesz igénybe. Hiszen nekem ez a dokumentumot már több, mint egy hónapja nem dolgozták fel.

2014. júl. 15. 14:22
 1/2 anonim válasza:
Szerintem hibás lehet a rendszerük, nekem is volt ilyen. Én érdeklődtem efelől telefonon, a beszélgetésből az jött le nekem, hogy van egy adatbázis, ahol vannak tárolva az információk, amit módosítanak, és ezt az adatbázist csak pár naponta töltik fel az internetre, hogy megjelenjen, Legalábbis így magyarázták el nekem. Náluk már az én dokumentumom rég fel volt dolgozva, holott a neten még feldolgozás alatt volt kiírva. Viszont azt ne kérdezd, hogy mi a halálért nem jelenik ez meg az oldalon. Mindenesetre a reklamáció után másnap hirtelen fel lett dolgozva a neten is. :D
2014. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még 10-e előtt néhány nappal írtam nekik egy e-mailt, hogy akkor most mi lesz. Tudtam, hogy ugye csak 10-éig lehet feltölteni a dokumentumokat. Azt írták vissza, hogy valószínűleg jó lesz és várjak türelemmel.

Erre kíváncsi leszek azért, mégis csak sok pontot ér.


Köszi szépen a választ! :)

2014. júl. 16. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!