Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiumba miből, mennyi...

Kollégiumba miből, mennyi kell? Milyen ruhák, egyéb dolgok kellenek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 21:39
 1/5 anonim válasza:
Én most megyek középsulisba de sztem viszek 2-3 nadrágot, 6 fehérneműt (ha mondjuk összevérezném akkor legyen másik), melltartók, 6 pár zokni (+ mindenből jól jön), 5-6 póló, nyáron, kora ősszel 2 pulcsi, télen 3-4, tavasszal 3, pizsi, 1 pár szobapapucs, 1 pár fürdőspapucs, 3 törcsi, 2 borotva, fogkefe, fogkrém, hajsampon, balzsam, tusfürdő, testápoló, hajgumik, fürdőruha (nekem heti 2 úszás lesz), wc papír, papírtörlő, kontaktlencsetároló, kontaktlencsefolyadék, tamponok, áramelosztó, sminkcuccok, dezodor, műanyag pohár, pénz, pénz és pénz ;)
2014. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"melltartók tamponok"


Azt hiszem ezeket kihagyom. (fiú vok).

2014. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. júl. 21. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Műanyag pohár mellé érdemes vinni műanyag tányért + nem írtad, hogy középsulis vagy egyetemi koleszba mész, de ha nem tudsz hazajárni minden héten, mindenképp 2 heti ruhát, fehérneműt stb. pakolj, mert ha mosol, nem biztos, hogy időben megszárad és lehet hétköznap meg nem tudsz \ nem éri meg mosni.


Ezeken kívül én még viszek magammal könyvet, meg a macimat.

2014. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ketteske, neked is jól jön q melltartó chatroulettes szivatáshoz, a tampon meg, ha vérzik az orrod ;)
2014. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!