Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » PTE-re Kaposvárra jelentkeztem...

PTE-re Kaposvárra jelentkeztem. Milyen a diákélet Kaposváron? Milyenek az emberek? Vannak-e jó helyek? Szórakozási lehetőség? Jó boltok? Egyetem?

Figyelt kérdés
PTE-re megyek suliba, helyileg Kaposvár. :) Van olyan aki ott él, vagy tanult ott? Az mesélhetne. :)

2014. júl. 24. 22:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

A város egy nagy rakás kaki. Szépnek szép város,de nem mondanám jó helynek. Én itt élek születésemtől fogva,de azt kell mondanom,hogy nyugdíjasváros. Szórakozási lehetőségek akadnak szépszámmal,de azért elég unalmas tud lenni egy idő után. Mindenki ismer mindenkit,bár ez szerintem nem meglepő egy 70 ezres városról. Amúgy a fiatalok inkább innen elmennek,maximum az egyetem miatt maradnak középiskola után.. Meg hát azok jönnek fiatalok,akik az ország más részeiből jönnek felsőoktatásba tanulni. Közbiztonságilag sem a legjobb,lesznek egyes részek,amiket még nappal is érdemes elkerülni. Nemtudom,másfele az országban mennyire szokás,de itt állandóan megbámulnak az utcán.. nem tudsz úgy végigmenni,hogy ne néznének végig rajtad.Mondom ezt úgy,hogy teljesen átlagos testalkatú vagyok,normális öltözékben. Ez is zavaró tud lenni egy idő után. Sok a szegény a városban,sok a kéregető.Van egy két furább fickó is,akik szökőkutakban fürdenek,és részegen imádkoznak egy kis pénzért a város terein... :D

De hogy pozitívumot is mondjak,nagyon szépek a közeli dombságok,és közel van sokminden,ami turisztikai szempontból fontos,pl: Balaton. ( Busszal innen Kaposvárról 1 óra kb) szóval vannak előnyei is,a sok negatívum mellett.

2014. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Jah és 20/F,lassna én is költözöm innen,kinőttem ezt a várost. :) remélem tudtam segíteni kicsit.
2014. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Jah a jó boltokra nem írtam semmit. Hát vannak jó boltok,elég sok a választék,van Pláza,meg van Corso is,ami ilyen nyitott udvaros bevásárlóközpontszerű cucc. :D

meg van még sok jó bolt főleg a belvárosban.

2014. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.:)

Ha nem is lakok majd ott, azért azt remélem, hogy az egyetemi éveim alatt megszeretem a helyet, meg a sulit is.:)

2014. júl. 25. 00:30
 5/21 anonim ***** válasza:
A gimi miatt laktam 4 évet Kaposváron, igaz koleszban. Amit első nap nekünk megtanítottak, hogy nagy ívben kerüljük el a Nap utcát és a Hold utcát. Az a cigánynegyed...
2014. júl. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
4-es! meg a Pécsi utcát is érdemes elkerülni,meg a Csert is! :D
2014. júl. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
illetve 5-ös,bocsi :-)
2014. júl. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nap, Hold, Pécs, Cser... Köszi, jegyzem! :D
2014. júl. 25. 11:51
 9/21 A kérdező kommentje:
Még Zalaegerszegre, vagy Pécsre kerültem volna. Igazából egyik helyet sem ismerem. Kaposváron talán egyszer voltam.
2014. júl. 25. 11:52
 10/21 A kérdező kommentje:
De most jó sokáig ott leszek... :DDDD
2014. júl. 25. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!