Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen füzeteket vegyek 9. -be?

Milyen füzeteket vegyek 9. -be?

Figyelt kérdés

Igaz, kicsit korai még megkérdezni, csak majd pont a hetekben megyünk Pestre anyáékkal.


Szerintetek, milyen füzetek fognak tutira kelleni? Mivel nem nyúlhatok mellé? Tudom, hogy tanárfüggő, de nem is akarok mindent első hétre hagyni, úgyis lesz még pár dolog, amit akkor is meg kell venni pluszba.. :)



2014. júl. 28. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyetek kb. 8-10 db vonalas nagyalakú füzetet, és ugyanennyi négyzethálósat, de persze ez függ, hogy milyen profilú az osztályod. Pl. és természettudományos tagozatra jártam, ott több négyzethálós kellett. De ha marad, az se baj, mivel jövőre jó lesz.
2014. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Semmi extra nem kell. Ugyanolyan kockás,vonalas és sima lapú füzet kell,mint amit pl 8.osztályban használtál. A nagy alakú(A4-es)és spirál füzeteket tudom ajánlani..sok tanár nem szól bele milyet használsz,de azoknak jobban örülnek. Ettől függetlenül a kicsi(A5-s) is ugyanúgy hasznos.
2014. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
8-10 db vonalas, 4-5 "kockás", 1-2 sima (nekem kellet francia kockás is mert közgazdaságiba járok) és inkább A/4-es füzeteket vegyél :D ami még kelleni fog az a tudományos számológép, szóval ha nincs azt mindenképp szerezz be :)
2014. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindegyikőtöknek :)
2014. júl. 28. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták, főleg A4-es spirálfüzet az ajánlott, sok vonalas és négyzetrácsos, esetleg pár darab sima füzet, bár én 4 év középsuli alatt sosem használtam vonalas és négyzetrácsos füzeten kívül mást, még ha a tanár kérte akkor sem nagyon.
2014. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Jól írják az előttem szólók, A/4-es lehetőleg spirált vegyél. Persze nagyban függ hogy gimnázium, vagy szakközép, és a tagozattól, de 1-1 magyarra, 1 töri, 1-2 matek, fizika, kémia, föci, idegennyelvekre, és egyéb töltelék tárgyakra mindenképp kell füzet.
2014. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Szia:)

Szerintem egyenlőre vigyél magaddal első napon egy jegyzetfüzetet és pár nap múlva, miután találkoztál a tanárokkal, ők úgy is el fogják mondani, hogy milyen füzetek kellenek órára. Én is tavaly voltam kilencedikes és én is kicsit meglepődtem, mikor megvettem a pigna spirálfüzeteket, aztán néhány tanár közölte velünk, hogy neki nem is spirálfüzet kell, meg kisméretű füzet is kell..szóval, azt tanácsolom, hogy várj még:)

2014. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát vettem azért néhány füzetet, de direkt nem sokat, csak hogy ezek majd biztos jók lesznek valamire. Azt tudom, hogy néhány tanár kisalapú füzetet kér dolgozatfüzetnek :)
2014. aug. 13. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!