Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet puskázni érettségin?

Hogyan lehet puskázni érettségin?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, javaslatok stb... nem kell a sablon szöveg, hogy "inkább tanulj és nem kell puskázni" tanulok, egyszerűen csak kíváncsi vagyok (:
2010. jan. 11. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szerencsénk volt pár tanárral, aki megengedte, hogy megbeszéljük a dolgokat, volt, hogy hangosan, volt, hogy halkan csoportokban, persze ez ritka volt. Én inkább a "csoportmunkára" szavazok, amikor egy jó tanuló továbbadja az infót és terjed a hír láncreakció szerűen. A puska sztem nem a legjobb.
2010. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Nah jó: olyat lehet, hogy a függvénytáblázatba beleírsz a képletek mellé számolásokat, úgy talán könnyebb ha ott van előtted egy példa feladat. Csak nehogy megnézzék a tanárok hogy mi van beleírva, mert akkor az bukta...


Nyelvnél saját magunknak kellett szótárat vinni, és én beleírtam a levél sémáját.


Ennyi. Máshogy ne lehet.

2010. jan. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.


Igen, nálunk is volt olyan, hogy a tanárok segítettek (sajna nem mindegyik) vagy együtt írtuk meg.


Amúgy tényleg nem lehet, mert annyira sok és sokféle feladat van, hogy lehetetlen puskát írni.

2010. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne tedd m ha lebuksz, buktad az egészet és egy éved elveszhet ha csak később tudod letenni pótvizsgán
2010. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szótárt és a függvénytáblát a felügyelő tanároknak kötelességük ellenőrizni. Puskázni nincs is értelme, mert nem olyanok a feladatok. Nem bemagolt adatokat kérnek számon, hanem elsősorban szövegelemzést. Ha lebuksz, és egymás mellett több hasonlóan rossz válasz az összedolgozóknál erre jó esélyt kap, elégtelen lesz az érettségid, mehetsz ősszel javítózni.
2010. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán
2018. ápr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!