Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségin lehet puskázni?

Érettségin lehet puskázni?

Figyelt kérdés
Ugye lehet vinni törire atlaszt,matekra meg függvénytáblázatot.Gondoltam halványan beleírok egy két információt.Átnézik a vizsga előtt a könyveket,tolltartót,számológépet?
2010. ápr. 19. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte nem is nézik át, bármikor észrevehetik...
2010. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk átnézték előtte. Az Atlaszomat el is kobozták, pedig nem puska volt benne, csak 1-2 helyszín alá volt húzva, amit tanultunk. adtak másikat helyette. Viszont volt egy pár rendes tanár, aki megengedte, h segítsünk egymásnak.
2010. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 czibles ***** válasza:
57%
lehet, de nem szabad.
2010. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szúrópróbaszerűen átnézhetik ,szóval én nem kockáztatnék,mert ha kiderült,hogy csalsz akkor buktad az egészet..
2010. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehet, ha nem buksz le, de egyáltalán nem érdemes!!!!!!!!!!! Gondolj bele, ha te lebuksz az egész osztályt rántod magaddal, mert felfüggesztik az érettségit. Elég késő van már, ha eddig még nem kezdted el, de TANULJ!!!!
2010. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már korábban elkezdtem tanulni.Én csak olyanokra gondoltam,hogy bejelölgetem a töri atlaszban a fontosabb évszámokat.Az egyetemes évszámok elé meg odaírok egy betűt,attól függően,hogy melyik országban zajlott az esemény.A függvénytáblázatba meg még pár képletet ami nincs benne.
2010. ápr. 20. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!